Performans için Windows 11 mi Windows 10 mu?

DanyW

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Apacer Panther 3200Mhz CL16 2X8GB
İşlemci
Ryzen 5 5600G
Maksimum performans için hangisini kullanmam daha mantıklı? W11 mi Windows 10 mu? Ayrıca Windows 10'dan 11'e ücretsiz geçiş var mı?

Windows 10'un kaynak tüketimleri biraz daha düşük 11'e göre. Ama fazla fark olmadığını söyleyebilirim. Oyunlarda ise bariz bir FPS varkı var 10 ile 11 arasında. Yaklaşık 10-15 FPS daha düşük değerler alıyorum Valorant oyununda.

Windows 10'un kaynak tüketimleri biraz daha düşük 11'e göre. Ama fazla fark olmadığını söyleyebilirim. Oyunlarda ise bariz bir FPS varkı var 10 ile 11 arasında. Yaklaşık 10-15 FPS daha düşük değerler alıyorum Valorant oyununda.

Sizin sisteme özel bir şey sanırım çoğu kişi ben dhil hiçbir fark göstermiyor.

Maksimum performans için hangisini kullanmam daha mantıklı? W11 mi Windows 10 mu? Ayrıca Windows 10'dan 11'e ücretsiz geçiş var mı?

1. bence Windows 10 daha mantıklı 11'de hala daha sorunlar var ve bazı sistemlerde çok sıkıntı çıkarabiliyor birkaç arkadaşım W11'den Windows 10'a geçtiğini hatırlıyorum 2. evet Windows 10 sahibiyseniz durmadan jumpscare yiyerek Windows 11'e ücretsiz geçiş yapabiliyorsunuz.

Evet, Windows 10'dan Windows 11'e ücretsiz bir şekilde geçebilirsiniz. Sisteminiz Windows 11'i destekliyorsa Windows 11 kullanırsanız ciddi bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum, performans konusunda ise benzer sonuçlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı