Windows 11 mi Windows 10 mi?

op Pocke

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 11 güzel mi? Yeni PC aldım ve şu an Windows 11 ile Windows 10 arasında kaldım. Oyunlarda bunların arasında fark var mı ve Windows 11'de herhangi bir sorun var mıdır RAM'in fazla kullanılması falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
En güncel donanımlar için Windows 11 tercih etmenizde fayda var ancak şunu belirteyim Windows 11'den şahsen memnun değilim son zamanlarda beni en çok uğraştıran şeyi durduk yere bazı sürücülerime Update atıp bozması tabii bu her donanımda her bilgisayarda olan bir şey değil çoğu kişi çok memnun. Bence siz Windows 11 Pro kurup deneyin memnun kalmazsanız Windows 10 temiz kurulum yaparsınız.

Windows 11 bende kurmak istiyordum ama sonra vazgeçtim Windows 11 demavi ekran vs kasma donma gibi şeyler çok yuksek Windows 11'de oyunlar üzerinde pek etksi yok normal uygulamalara vs öenm verilmil yani oyun oyunuyosan kullanma.

Arkadaşlar Windows 11 güzel mi? Yeni PC aldım ve şu an Windows 11 ile Windows 10 arasında kaldım. Oyunlarda bunların arasında fark var mı ve Windows 11'de herhangi bir sorun var mıdır RAM'in fazla kullanılması falan.

Aşırı kurumsal yerlerde bile Windows 10 kullanılıyor 11 berbat durumda gerçi Windows olması yeter berbat olması için ama o ayrı bir konu.

11 uzun süredir sıfır sıkıntı kullanıyorum bazı arkadaşlar ön yargılarını kıramadilar 11 ile alakalı. Güncel sisteminiz var ise 11 kurup geçin.

Aşırı kurumsal yerlerde bile Windows 10 kullanılıyor 11 berbat durumda gerçi Windows olması yeter berbat olması için ama o ayrı bir konu.
Hayatında kaç saat 11 ile vakit geçirdin? Bir kaç tane kullanıcının yazdığı deneyimsiz yorumlardan alıntılar okuyarak burada kötüleme yapmanın anlamı yok.

Windows 11 tavsiye ederim. Hem oyun hem üretim için kullanıyorum güncelleştirmeleri sürekli yapan birisi olarak şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadım.

Geri
Yukarı