Windows 11 mi Windows 10 mi?

Hayatında kaç saat 11 ile vakit geçirdin? Birkaç tane kullanıcının yazdığı deneyimsiz yorumlardan alıntılar okuyarak burada kötüleme yapmanın anlamı yok.

Bir teknoloji şirketinde IT olarak çalışıyorum ve berbat bir işletim sistemi buradaki cihazlara bile kurmuyoruz animasyonlar akıcı değil ve aşırı hantal ntos üzerindeki çoğu işletim sistemi berbat.

Aşırı kurumsal yerlerde bile Windows 10 kullanılıyor 11 berbat durumda gerçi Windows olması yeter berbat olması için ama o ayrı bir konu.
Aşırı kurumsal yerlerin hepsi Windows 11 kullanıyor yanlışınız var. Windows 11 stabil bir sürüme geçince sabah ofisimizdeki tüm bilgisayarlar 11 olmuştu.

Hangisine daha alışkınsanız onu kullanın.

Windows 10'dan 11'e geçmek için ciddi bir fark göremiyorum.

Bir teknoloji şirketinde IT olarak çalışıyorum ve berbat bir işletim sistemi buradaki cihazlara bile kurmuyoruz animasyonlar akıcı değil ve aşırı hantal ntos üzerindeki çoğu işletim sistemi berbat.
Kime göre neye göre arkadaşım? Burada bireysel yorum yapıp normal olan şeyi kötü göstermek bildiğin anlamına gelmiyor.

İlk çıkış için denebilirdi fakat bence şu an stabil. Sürücülerim daha Windows 10'a gelmeyeceğinden Windows 11'e geçtim fakat memnunumda hatta belli oyunlarda performans artışı oldu.
Değil. Sürekli ayrı bir sorun çıkıyor Technopat'ın Instagram sayfasında her ay bir şeye denk geliyorum 11 ile ilgili. Windows 10'un desteği dururken neden geçesiniz ki?

Geri
Yukarı