Windows 11 mi Windows 10 mi?

Kime göre neye göre arkadaşım? Burada bireysel yorum yapıp normal olan şeyi kötü göstermek bildiğin anlamına gelmiyor.

Bireysel ne demek? Üzerine felsefe yapılacak bir şey mi bu konu? 11 yavaş, hantal ve animasyonları zayıf ve bu öznel bir şey değil herkes biliyor boşuna Microsoft seviciliği yapmanıza gerek yok Windowsu bile korsan kullanıyorsunuz büyük ihtimalle.

Bireysel ne demek? Üzerine felsefe yapılacak bir şey mi bu konu? 11 yavaş, hantal ve animasyonları zayıf ve bu öznel bir şey değil herkes biliyor boşuna Microsoft seviciliği yapmanıza gerek yok Windowsu bile korsan kullanıyorsunuz büyük ihtimalle.
Windows 11i neredeyse çıktığı zamandan beri kullanıyorum. Gayet seri, animasyonları ve akıcılığında herhangi bir problem yaşamadım.

Dostum 6 ay vakit geçirdim 11 ile ve sanırım senin gözüne hantal gelmiş olabilir ben bu konuda sıkıntı yaşamadım çünkü öyle bir hantallık yoktu. Ayrıca ben Microsoft seviciliği yapmıyorum babamın şirketi değil. Key konusu ise evet orijinal key ile kullanmadım. Bana ekstra bir özellik sunmayacak bir kaç satırlık kod'a verecek param maalesef olmadı olmayacak sanırım :)

Windows 11'i kullananlar zamanında birçok sorun yaşamış anlaşılan ve hâlâ yaşayanlar var. Bende de eskiden laptopta renk kayması, ekranın titreşmesi tarzı sorunları sık sık yaşardım ama sanırsam güncellemeyle beraber düzeldi ve herhangi bir sorunda yaşamıyorum artık. İşletim sisteminiz ne kadar iyi ise Windows 11'i kullanmanız o kadar önerilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı