Windows 11 mi, Windows 10 mu?

Geçen sene açılmış olan eski konuyu neden tekrar canlandırıyorsunuz ki cevap yazmadan önce konunun tarihine bakın 6 Haziran 2023 de aradan kaç ay geçmiş bunun yerine kendi konunuzu açın.

merhaba amd ryzen ekran kartına saip turbox monitör ve gamx kasası ile windows 11 mi windows 10 mu yüklemeliyim w11 çok kötü yazılım hataları var dedilerde

Tabiki windows 10, masaüstünde sıkıntı olmaz. Şu an windows 10 sürücüleri olmadığı için 11de saçma sapan şeylerle boğuşuyorum laptopta. Acaba yüklü gelseydi nasıl olurdu diye herşeyi içine entegre etmeye falan çalışıyorum ama yok. Yüklü gelen laptoplarda özel modifikasyonlar vs oluyor biliyorsunuz temiz isodan kurulum yapıpı ardından otu bku püsürüğü yüklemiş gibi olmuyor donanımsal yazılımsal uyum fixleri regedit farklılıkları vs falan oluyor özel ama o da yok. Wifi üstüne fareyi getirip uyandırmadan asla açılmıyor format yedi kaç defa olmuyor bu vista gibi değişik bi facia oldu bence. Laptopu type-c şarjda bırakıp dönünce ateş topuna dönüyor bu da yazılımsal bi uyumsuzluk muhtemelen kurulu gelseydi buna sebep olan yanlış eksik ayar fixlenmiş olurdu.

windows 10 tabikide daha akıcı olacaktır ssd üzerindeki yük oranı 11 oranla daha az ama bu 10 daha iyi akıcı demek degıl 11 daha kararlı calısıyor ve sıstem hatalarını 10 dan daha az alıyorum modlu 10 kullanacagına 11 kullan

Yeni konular

Geri
Yukarı