Windows 11 nasıl?

Elli yıldır ISO yazmakla uğraşıyorum Rufus 24 dakika oldu %70 hala.
Recep abi denesin diye bekledim :D baktım bir şey görünmüyor pek geç gitsin.

Sanal makinede denedim. Bence geliştirici sürümü olmasına rağmen bir hayli kararlı ve pekte hatası yok. Ama kararlı sürümde bence bazı değişikler olur. Windows 10'un da çünkü Technical Preview versiyonu farklıydı. Değişiklik olmasa da sorun değil. Windows 10 zaten iyiydi. Temalanmış bir Windows 10 olmasının bir zararı yok benim için. Tek beğenmediğim kısım simgelerin kurduğumuz anda varsayılan olarak görev çubuğun da ortada olması. Bence ilk kurduğumuzda varsayılan olarak solda olmalıydı yine. Çünkü Mac çakması olarak gözükmezdi ve istediğimiz an zaten yine ortaya çekerdik. Böyle sanki bakın Mac gibi yaptık demiş gibi oldular. Windows'unda kendine has bir orjinalliği olmalı. 😄

Ben guncelledim hatalar falan var guncellemeyin diyorlar ama ben daha hiçbir hataya kasma donmaya rastlamadim Windows 10'dan daha hizli tepki veriyor Valorant-LoL performansi Windows 10 ile ayni goruntu olarak da cok sik duruyor bence gecebilirsiniz.
Ben de dual-boot olarak kurdum HDD'ye, açılış hızı dışında Windows 10'dan daha hızlı. Oyun performansı yakın. Bu arada evet hatalar var. Ama sonuçta bu bir beta sürümü, daha genel kullanıcıya bile açık değildi. Hatalar tabiki olacak. Ama düzeltirler. Görünümü de güzelleşmiş ama başlat menüsündeki tile'lar güzeldi onların gitmesi kötü olmuş.
Bende olmadı,yüklemeye kalktığımda sistem gereksinimlerine buluyor.B450 anakart ile r3 3100 işlemcim var.Acaba sorun nerde?
Bu gerçek bilgisayarlara kurmanı engelleyen bir sistem. İnternete Windows 11 tpm 2.0 hatası yaz çıkar.
Elli yıldır ISO yazmakla uğraşıyorum Rufus 24 dakika oldu %70 hala.
Recep abi denesin diye bekledim :D baktım bir şey görünmüyor pek geç gitsin.
Benimki 20dk'da yazdı halbuki yavaş bir USB (10MB/s).

Ben şahsen,Windows 10 u bilgisayardan kaldırdım.Windows 11 pro kurdum.onu kullanıyorum. şu anakadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hatta Windows 11 şu an, Windows 10 dan dahada hızlı çalışıyor diyebilirim.

Ben şahsen,Windows 10 u bilgisayardan kaldırdım.Windows 11 pro kurdum.onu kullanıyorum. şu anakadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hatta Windows 11 şu an, Windows 10 dan dahada hızlı çalışıyor diyebilirim.
Keşke yapmasaydın. Windows 11'in kararlı sürümü yayınlandığı zaman onu yükleyemek istersen temiz kurulum yapmak gerekebilir. Ben Windows 10'un yanına dual-boot olarak kurdum. Öyle aman aman mavi ekranlar yok ama mesela Windows Media Center bozuk vs.

Şu an tam sürüm değil ve hatalar, uyumsuzluk sorunları vb. ile karşılaşabilirsiniz. Bence denemek istiyorsanız sanal makine üzerinde deneyin. Ana makinenize kurarsanız sorun olabilir. Tam sürüm gelince geçin ana makinenizde bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı