Windows 11 nasıldır?

Windows 11 de neden uyumluluk modunda Windows 10 yok çünkü kendisi zaten Windows 10.

Kendisi daha doğrusu Vista, modifiye edilmiş Vista kerneli. Kanıt: Uğraşırsan Vista Basic temasını alabiliyorsun. Vista Taskmgr'si var sistemde. Denetim masasıda Vista. Yine uğraşırsan eski Denetim Masası Windows Update olanını alıyorsun Vista olan. 10'da öyle.

Benim mesajımı alıntılayıp benimle konuşuyorsun ama?

İlk mesajımda zaten belirttim merak ediyorsa denemesi gerektiğini, sizin Windows10>windows11 şeklinde genel kanıya varmanıza rahatsız oldum sadece o kadar. Ben 11>10'u da savunmuyorum. Tamamen denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Windows 11 son güncellemelerle ilk sürümlerine göre bayağı iyi bir işletim sistemi olmuş. Bilgisayarımda HDD olmasına rağmen iyi çalışıyor. (Bazı hizmetleri kapatarak). Bence bir deneyin, beğenmezseniz geri dönersiniz 10'a.

Sisteminiz destekliyorsa geçebilirsiniz. Memnun kalmazsanız 10 gün için için Windows 10'a geri dönebilirsiniz. Tabii bu dediğim Windows Update üzerinden 10'dan 11'e yükseltirseniz geçerli.

Windows 11 son güncellemelerle ilk sürümlerine göre bayağı iyi bir işletim sistemi olmuş. Bilgisayarımda HDD olmasına rağmen iyi çalışıyor. (Bazı hizmetleri kapatarak). Bence bir deneyin, beğenmezseniz geri dönersiniz 10'a.
10'a değil. Linux'a dönsünler.2 yıl sonra Windows 10'u toprağa gömeceğim. Bende Windows 10 kutulu var onu gömeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı