Windows 11 nasıldır?

Asriel Dreemurr

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
GTX 1660TI
İşlemci
I5-11400F
Öncelikle selam. Ben uzun süredir Windows 10 kullanıcısıyım ama artık Windows 11 bildirimleri o kadar çok gelmeye başladı ki artık bir düşünmüyorum değil. Bir çift sorum olacak, Windows 11'e geçersek dosyalarımız gidiyor mu? Örneğin Steam'den yüklediğimiz oyunlar falan. Bir diğer sorum ise Windows 11 kullananlar memnun musunuz onu da belirtirseniz iyi olur :)

Hocam Windows 11 iyidir ama sanırım optimizasyon hataları var yine de siz bilirsiniz. Bir de format olarak PC'yi sıfırlarsanız her şeyiniz gider mecbur indirdiğiniz oyunlarda gider.

Hocam Windows 11 iyidir ama sanırım optimizasyon hataları var yine de siz bilirsiniz. Bir de format olarak PC'yi sıfırlarsanız her şeyiniz gider mecbur indirdiğiniz oyunlarda gider.

Optimizasyon ile alakalı bir sorun yok. Yükseltme ile geçerse dosyaları falan hiçbir şeyi gitmez.

Öncelikle selam. Ben uzun süredir Windows 10 kullanıcısıyım ama artık Windows 11 bildirimleri o kadar çok gelmeye başladı ki artık bir düşünmüyorum değil. Bir çift sorum olacak, Windows 11'e geçersek dosyalarımız gidiyor mu? Örneğin Steam'den yüklediğimiz oyunlar falan. Bir diğer sorum ise Windows 11 kullananlar memnun musunuz onu da belirtirseniz iyi olur :)

Hocam ben Windows 10'dan 11'e geçtim 6 ay kadar kullanıp geri döndüm 10'a özellikle Valorant oynuyorsanız sorun yaşarsınız 2 hafta uğraştırdı.

Eğer yükseltme yaparsanız dosyalarınız, oyunlarınız gitmez! Ve ikinci sorunuza gelecek olursak ben Windows 11 kullanıyorum ama hiç memnun değilim evet güncel kalmak iyidir vs. ama bilgisayarımda 20+ oyun 30+ program bulunuyor bunların hepsini tekrar indir, kur cart curt üşendiğim için Windows 10'a geçmiyorum. Ek olarak bir şey daha söylemek istiyorum yok yüksek sistemin varsa Windows 11 geç daha stabil çalışır bilmem ne bu tarz mesajları dikkate almayınız lütfen eğer denemek istiyorsanız geçebilirsiniz ama ben tekrar 10 kuramam uğraşamam diyorsanız işe orası size kalmış bir şey.

Sistem Özelliklerim:

Ram: 16GB
Ekran Kartı: RX 7600
İşlemci: İ5 9400F

Geri
Yukarı