Windows 11 nasıldır?

Modifiye edilince daha da güzel olan bir işletim sistemi. Gerçi Windows 10 da modifiye edilince daha güzel oluyor. Kısaca Windows'lar modifiye edilince daha güzeller. :)

Temmuz 2021'den beri kullanıyorum. Ufak tefek birkaç sorun yaşamışımdır ama çabucak çözüldü, memnunum.

8'den farkı yok. 8 yarım yamalaktı. 10 da aynı şekilde yarım yamalak.
11 gibi güncel sistemler varken 10 gibi 9 yıllık sistem kullanmam gardaş.

Yorum çok saçma olmuş. Bende birçok bilgisayar mevcut en güçlü bilgisayarımda Windows 11 kullanıyorum. Daha eski bilgisayarlarımda Windows 10 kullanıyorum.

10 bence de yarım yamalak. Çöpün teki.

Eyisin hoşsun emma, Windows 11 Windows 10'un tema giydirilmiş özellik güncellemeleri almış hali çok fark yok 10'un iş görürlüğü stabilliği yok tabii ama eğer 10 yarım yamalak ise 11 çeyrek anca olur. Böyle saçma sapan yorum yapmayın biri okusa diyecek bu nasıl forum.

AMD ekran kartları için her şey yeni yeni stabil olmaya başladı. Hatta başlayamadı bile. :)

6-7 yıllık donanımlarla Windows 11 kullanırsan olacağı o.

Hacam neye dayanarak bunu söylüyleye biliyiyorsun ki Windows 10'da 6000 seri ilk aylar haricin de gayet stabildi. nvidia fanboyluğu yapmak kimseye bir şey kazandırmaz

Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum, hala Windows 11 geçiş yapmak istiyorum ama kararsızım. Kullananlar tavsiye verebilir mi, oyun performansı falan nasıl?

Kanka Windows 11 kullanıyorum fakat bence Windows 10 daha iyi neden bence daha fazla seçenek var oyun oynuyorsan eğer FPS değerlerin için Windows 10 daha iyi olacaktır unlost Windows FPS ayarlarını yap ve farkı gör Windows 11 de o kadar detaylı değil

benim bilgisayarın windows 11 özellikleri ve oyun performansı: 16gb ram, 256gb ssd, 1tb hdd, amd rx 6600 ekran kartı, intel i5 12.nesil işlemci
minecraft max 160 fps, world of tanks max 200 fps.
örnek olarak eğer fpsini merak ettiğin bir oyun varsa söyle test edebilirim

Oyun perfomansında fark yok ama anakartın gigabyte ise geçme daha dün geçtim güzel 10a dönücem valorant için secure boot gerekiyor gigabyte sağolsun açınca ekran vermiyor anakartın Asus vb. şeyler ise geç.
Benimde Gigabyte A320M-H zar zor açtım bende Bir menü vardı onu açmak gerekiyordu tpm nin aktif olması için bir videoda denk geldim çoğu videoda gösterilmiyordu ordan açınca düzeldi Valorant sorunu

Eki Görüntüle 1752206
Al bak bu da kanıtı sabahtan beri yobaz ilan edildim.
Hocam bing simgesini nasıl aktif ettiniz bende kendiliğinden gelmişti sonra resimi kapatıp açtım nedense bing simgesini özledim qwdfdqwqwdf

Son düzenleme:
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum, hala Windows 11 geçiş yapmak istiyorum ama kararsızım. Kullananlar tavsiye verebilir mi, oyun performansı falan nasıl?

İlk çıktığında kötüydü bu yüzden Windows 10'a geri dönmüştüm ancak şu an sorunları düzelmiş ben de yaklaşık 3-4 aydır sorunsuz kullanıyorum. Bu saatten sonra Windows 10'a geri dönsem gözüme kötü gözükür. Oyun performansı vb. her şey iyi şu an tavsiye ederim geçebilirsin.

Oyun perfomansında fark yok ama anakartın Gigabyte ise geçme daha dün geçtim güzel 10a döneceğim Valorant için Secure Boot gerekiyor Gigabyte sağ olsun açınca ekran vermiyor anakartın ASUS vb. şeyler ise geç.

Anakartın üreticisi ile alakası yok diye biliyorum. TPM çipi varsa sıkıntı olmuyor ve 8.nesil üstü çoğu kartta da var marka fark etmeksizin.

Geri
Yukarı