Windows 11 neden TPM 2.0'ı ve Secure Boot'u zorunlu tutuyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Destek bitene kadar sistemler yeni nesile geçmiş olacak. Ve sende güncel kalmak istiyorsan bu sistemi alacaksın. Bu kadar basit, veya Windows 10 ve anti virüsler ile devam edeceksin.
Herkesin maddi durumu var mı? Maddi durumu iyi olsa kimse çıtını çıkarmaz "sistem desteklemiyor" diye.

Herkesin maddi durumu var mı? Maddi durumu iyi olsa kimse çıtını çıkarmaz "sistem desteklemiyor" diye.

Windows 11 destekleyen bir sistemim olmasına rağmen bu konuyu açtım. Yılan bana dokunmuyor diye susacak halim yok bazı arkadaşlar gibi. Sistemim de Windows 11 için fazlasıyla yeterli.

Aynen göndermiyor sen öyle san. 12 yıllık ASUS laptopa bile gönderiyor.

Betadan çıkınca göndermeyeceğini açıkladı.

Windows 11'in çıkmasıyla birlikte Windows 10 ölmüş, bitmiş gibi davranan arkadaşlar var. 2025 yılına kadar güncelleme alacak bir işletim sisteminden bahsediyoruz. Ki büyük güncelleme olan 21H2'de yolda. 2025 yılında da TPM desteği olmayan bir bilgisayar tahmini 8 yıllık oluyor en yenisi. 8 yıllık bilgisayara destek vermediği için Microsoft'a darılmak çok anlamsız. Ki 2025 yılından sonra da Windows 10'u kullanmaya devam edebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı