Windows 11 net bir şekilde Windows 10'dan daha yavaş

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Makaleler
194
Yer
İstanbul
Arayüz yavaş çalışıyor. Microsoft yağlayıp ballıyor ama çok eksiği var. TPM konusu zaten başlı başına bir fiyasko.

Zaten Microsoft kendisi bile inanmadığı için işletim sistemini tarayıcılara halen daha Windows 10 diye tanıtıyor 🤣🤣🤣

Hani nerede Android uygulama desteği?

Polorchen

Hectopat
Makaleler
1
Arayüz yavaş çalışıyor. Microsoft yağlayıp ballıyor ama çok eksiği var. TPM konusu zaten başlı başına bir fiyasko.

Zaten Microsoft kendisi bile inanmadığı için işletim sistemini tarayıcılara halen daha Windows 10 diye tanıtıyor 🤣🤣🤣

2003'ten kalma Kernel'i yağlayıp ballayıp sattıklarına inanamıyorlar.

KS
KS
Delilah

Delilah

Hectopat
Makaleler
7

Android uygulama desteği umarım iyi olur. Yoksa geçmek için bir sebep yok bence.

122218

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
10
Windows 11'de dosya gezgininde bariz bir gecikme var. Klasörlere girişte falan Windows 10'daki o tepkisellik yok yani. Microsoft'ta biliyor zaten bunu. 2022'de gelecek büyük güncellemede performansı arttıracaklarını söylediler ama hayırlısı bakalım...

Yeni konular

Yukarı