Windows 11 OEM lisansı nereden alınmalı?

Daha fazla  
Merhaba, sadece lisans almak istiyorum. Birkaç sorum var,
  1. Nereden almalıyım?
  2. Alırsam ve aktifleştirirsem bir sıkıntı olur mu, yani bilgisayarı bozar mı (normali 3 bin TL ama çoğu 70 TL ile 300 TL arası)? Yani OEM alıp Retail çıkarsa bu ürün anahtarını silebiliyor muyum?
  3. Windows 11 anahtarı alıp Windows 10 çıkarsa ben bunu Windows 11'de kullanabiliyor muyum?

Merhaba,
Sağlam lisansdan 2 gün önce aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.

Ben buradan aldım, sıkıntı çıkmadı:

Sıkıntı çıkarsa telefon numarası veriyorlar, oradan iletişim kurarsanız yenisini veriyorlar.

Alırsam ve aktifleştirirsem bir sıkıntı olur mu, yani bilgisayarı bozar mı?
Hayır, hiçbir şey olmaz.

Sağlamlisans'i önerebilirim 2 3 kere kullandım bir sorun olmadı.
OEM keyler anakarta gömulüyor. Silemezsiniz.
Retail keyler degiştirelebilir.
Ve hayır PC bozulmaz.

Merhaba, sadece lisans almak istiyorum. Birkaç sorum var,
  1. Nereden almalıyım?
  2. Alırsam ve aktifleştirirsem bir sıkıntı olur mu, yani bilgisayarı bozar mı (normali 3 bin TL ama çoğu 70 TL ile 300 TL arası)? Yani OEM alıp Retail çıkarsa bu ürün anahtarını silebiliyor muyum?
  3. Windows 11 anahtarı alıp Windows 10 çıkarsa ben bunu Windows 11'de kullanabiliyor muyum?
Hocam lisansburada dan alabilirsiniz.
Sorun yok. Oem anakarta yazar. Sıfırlamada değil formatta kodu tekrar girmelisiniz ama. Aynı kod olabilir aynı anakartsa.
Kullanırsın. Xp lisansı bile kullanırsın da o iş uzun. Windows 10 lisansları 11 de doğrudan geçerli ama

1.) SağlamLisans gayet güvenilirdir. Oradan alabilirsiniz.
2.) Hayır, PC'nizi bozmaz.
3.) Windows 10 anahtarları Windows 11'de kullanılabilir.

3 yıldır enucuzlisans üzerinden ofis-antivirüs-işletim sistemi için 20 ye yakın lisans aldım. Hiç sıkıntı çekmedim. Sorun oluğunda hemen yardım ettiler. (kaspersky total security için yardım gerekti)
Bu arada "Allah aşkına burdan al" demiyorum ama Sosyalde sağlamlisans mafyası var galiba? Sürekli enucuzlisans olan mesajları eksilemeler, şikayet etmeler oluyor. İstersen git ahmet.com dan al beni ilgilendirmiyor ama bazı arkadaşlar çok rahatsız oluyor. Ha belki sağlamlisans daha kalitelidir ama ben deneyimlerime göre mesaj yazıyorum.
NOT: En ucuz yerden al

Geri
Yukarı