Windows 11 oyun oynarken ekran bozulması

selimbdemir

Hectopat
Arkadaşlar Windows 11 yüklediğimden beri oyun oynarken birden ekran böyle oluyor. Nedeni ne olabilir?

Dosya Ekleri

• 20211028_214040.jpg
    20211028_214040.jpg
    162,6 KB · Görüntüleme: 74
Benimde oyun içerisinde gerçekleşiyor bu durum. 2 oyun oynuyorum ve ikisinde de oluyor çok garip.
1-2 saatten sonra başlıyor bende.

Kendiliğinden reset atıyor tekrar açılıyor

Benimde oyun içerisinde gerçekleşiyor bu durum. 2 oyun oynuyorum ve ikisinde de oluyor çok garip.
1-2 saatten sonra başlıyor bende.

Sisteminiz Windows 11 işletim sisteminin minimum gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılıyor mu? Nasıl kurdunuz Win 11'i? Bir çok kişide oluyorsa Windows 11 kaynaklıdır.

Sisteminiz Windows 11 işletim sisteminin minimum gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılıyor mu? Nasıl kurdunuz Win 11'i? Bir çok kişide oluyorsa Windows 11 kaynaklıdır.
İlk gününden itibaren kullanıyorum zaten, Microsoft tarafından son sürümü tekrardan formatladım herhangi bir sorun bulunmuyordu uzun süredir hatta Developer tarafından dahi ama garip şekilde 2-3 gündür son güncellemeyi aldıktan sonra bu durumlar oluşuyor.

İlk gününden itibaren kullanıyorum zaten, Microsoft tarafından son sürümü tekrardan formatladım herhangi bir sorun bulunmuyordu uzun süredir hatta Developer tarafından dahi ama garip şekilde 2-3 gündür son güncellemeyi aldıktan sonra bu durumlar oluşuyor.
O zaman fixlenene kadar bekleyeceğiz. Sabır gerekli, iyi ki de geçmemişim Win 11'e. Dostum istiyorsan düzeltildiği bilgisi gelene kadar Windows 10 Pro sürümü ile devam et.

Evet güzel cevap beyler. Birazcık daha profesyonelleri içeri alalım şimdi 😎
Ekran kartınız nedir? Insider da mısınız? Olay görüntülüyecini temizleyip yeni rapor atar mısınız?

Geri
Yukarı