Çözüldü Windows 11 PIN nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Windows 11 PIN kaldırılıyor fakat bu sefer mail şifresini istiyor yani parolasız bir türlü açamadım bilgisayarı. Windows 10'da basit bir işlem fakat 11 de durum biraz karışık.

Çözüm
Mail kaldırma seçeneği yok. Yani ben göremedim. Hesabı sil var ve silince yaptığım tüm ayar ve indirdiğim her şeyi siliyor sanırım farklı bir yerel oturum açınca. Benim amacım bir şey kaybetmeden pın kalkması.

Anladım hocam Windows 10 da hesabı kaldır seçeneği var. Yani mail de olsa hesabı normal bir oturuma çevirebiliyorsunuz. Böyle bir şey buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Farklı oturum oluşmaması gerekiyordu. Neyse, değişikliği geri alırsanız sorun çözülecektir. Normalde ikisi de aynı hesaba ait. Biri şifre istemiyor sadece.
Değişiklikler geri alınmıyor ne yazık ki. Denetim Masasından hesaplara gelince gözükmüyor o ilk açılışta gelen farklı oturum.

Anladım hocam Windows 10 da hesabı kaldır seçeneği var. Yani mail de olsa hesabı normal bir oturuma çevirebiliyorsunuz. Böyle bir şey buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorun çözüldü teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı