Windows 11 Pro Geliştirici (Dev) sürümünde hesapla ilişkili lisans etkinleştirme nasıl yapılır?

neXusTS

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz - 16 GB 3000 MHz RAM - VEGA 8 Grafik Kartı (4 GB VRAM) |
Arkadaşlar bugün Retail key aldım ve Windows 11 Sürümü kurdum. Kurulumdan sonra lisans Microsoft hesabımla ilişkilendirilmiş olarak gözüküyordu şimdi de Geliştirici sürümünü sanal makineye kurdum ve Microsoft hesabımı girdim ama ayarlar kısmında Windows etkinleştirilmemiş olarak gözüküyor otomatik olarak etkinleştirilmiş olması gerekmiyor muydu Sorun gidericiye tıkladım böyle bir yazı çıktı.

1689096691550.png

1689097801860.png

Arkadaşlar bugün Retail key aldım ve Windows 11 sürümü kurdum. Kurulumdan sonra lisans Microsoft hesabımla ilişkilendirilmiş olarak gözüküyordu şimdi de geliştirici sürümünü sanal makineye kurdum ve Microsoft hesabımı girdim ama ayarlar kısmında Windows etkinleştirilmemiş olarak gözüküyor otomatik olarak etkinleştirilmiş olması gerekmiyor muydu sorun gidericiye tıkladım böyle bir yazı çıktı.

Eki Görüntüle 1857926

Eki Görüntüle 1857952

Hocam Retail lisans tek makineliktir.

Eğer başka bir cihazda kullanmak isterseniz öteki cihazdan çıkmanız lazım.

Eğer başka bir cihazda kullanmak isterseniz öteki cihazdan çıkmanız lazım.

Tamamdır teşekkürler. Bilgisayardan çıkarma işlemi nasıl oluyor acaba mesela bu bilgisayardan çıkarıp Laptoba aktarmak istiyorum nasıl olacak acaba

Geri
Yukarı