Windows 11 Pro için key nereden alınır?

En düşük fiyata en güvenli key olmaz en güvenlisi 1000 küsur liraya hesabına orijinal Windows eklemektir. Ölene kadar güvencesi vardır. Keyler Allah'a emanet.

En düşük fiyata en güvenli key olmaz en güvenlisi 1000 küsur liraya hesabına orijinal Windows eklemektir. Ölene kadar güvencesi vardır. Keyler Allah'a emanet.
Güvenlik derken dolandırcılık anlamında. Kodu alırım mail gelmez belki nereden bileceğim.

İki defa alışveriş sağladım, herhangi bir problem olmadı. Eski OEM anahtarı da şu anki Retail anahtarı da halen kullanmaktayım.

En düşük fiyata en güvenli kodu almak istiyorum. Bütçem maksimum 100.
Windows 11 Pro Retail Key (Kurumsal) Satın Al | SaglamLisans Ben buradan windows 10 pro aldım. Retail key. 3 farklı anahtar vardır. Lisans, oem, retail. Genelde en pahalısı oem dir. Ama en mantıklısı retail keydir. Formatta falan silinmez. Sistemindeki tüm parçaların değişimine izin verir. Ve ömürlüktür. Ayrıca microsoft tarafından desteklidir. Lisans key çok güvenilir bir şey değil. En iyisi retail key. 100 tl ye lisans key alırsın ancak. Linkteki siteden almanı öneririm. Ben aldım ve gayet memnunum. 1000 tl ye windows almak akıl kârı değil. Windowsu sıfırdan nasıl yükleyebileceğini biliyor musun? Bilmiyorsan onun için de yardımcı olurum.
En düşük fiyata en güvenli kodu almak istiyorum. Bütçem maksimum 100.
Sana tavsiyem windows 10 pro alman. Windows 11 hala sorunlar çıkartabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı