Windows 11 Pro son güncellemeden sonra donma

YahyaAykac

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
1650 Tİ
İşlemci
İ5 10200H
Windows 11 en son gelen güncellemeden sonra PC takılıp donmaya başlıyor ve hiçbir işlem yapamıyorum. PC'nin gücünü kesmeden tekrar kapatıp açamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-13_013954996.png
    resim_2022-05-13_013954996.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 80
"Denetim Masası > Programlar > Programlar ve Özellikler > Yüklü Güncelleştirmeler" yolundan son yüklenen güncelleştirmeleri sağ tıklayarak "Kaldır" seçeneği ile kaldırın, Microsoft sunacağı bir sonraki güncelleme ile sorunu çözecektir.

Ayrıca, konuyu gördüğümde ilk olarak yaptığım bu: :)

Screenshot_28.png

"Denetim Masası > programlar > programlar ve özellikler > yüklü güncelleştirmeler" yolundan son yüklenen güncelleştirmeleri sağ tıklayarak "kaldır" seçeneği ile kaldırın, Microsoft sunacağı bir sonraki güncelleme ile sorunu çözecektir.

Ayrıca, konuyu gördüğümde ilk olarak yaptığım bu: :)

Eki Görüntüle 1386329

Bendekiler bunlar acaba içinde eski güncellemeler var mı boşa yer kaplamasını hiç istemiyorum takıntım var :D
2021 diyor onları silsem bir sıkıntı olurmu ?

Screenshot_5.png

Benim bilgisayarımda güncellemeyi yapmış bana yeniden başlatman gerek diye uyarı veriyor. Bir korkmadım değil bu konuyu görünce.

Bende de oyunda Alt+Tab yaptığımda donup kalıyor. Mouse hareket ediyor, arkadan Discord sesleri geliyor ama başka hiçbir şey yapamıyorum PC kilitleniyor. Sizde de öyle mi?

Evet öyle oluyor. Gücünü kesmeden kapatamıyorum da.

Aynı problemi 1 aydr yasiyom bemde format bile attim 0dan usb yazdm bios guncelll driver guncel 1660 gmng 16gb ram r5 3600 oyun sirasi alt tab attgmda tamamen dinuyo maus oynuyor ama islwm yapilmiyor

Geri
Yukarı