Windows 11 Pro'dan Home'a nasıl geçilir?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Windows 11 Pro yükledim ama önceden aldığım key Windows 10 Home Key'i. Windows 11'de çalışıyor diye biliyorum ama Pro olduğu için kullanamıyorum galiba. Bunu Home yapmanın bir yolu var mı? Yoksa çok geç olmadan Home versiyonuna mı geçeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
3-4 farklı yolu var. Şu an teldeyim. Ayrıntılı cevabı pc geçince vereceğim. 3-4 dk sonra.

3-4 farklı yolu var. Şu an teldeyim. Ayrıntılı cevabı pc geçince vereceğim. 3-4 dk sonra.
Şimdi.
1. yöntem format...
2. yöntem sku dosyaları
3. yöntem lisans anahtarı

Bunun için script yazılmış.

Bu scripti kullanmadan da yapabilirsiniz.
Ben sku dosyalarını atıp lisans anahtarı girerek etkinleştiriyordum.

Sku dosyalarıyla şu şekilde yaparsınız.
C:\Windows\System32\spp\tokens\skus dizininde Home ve HomeSingleLanguage adında 2 klasör olmalı. Bunu mevcut home sistemde bulabilirsiniz ya da sanal makineye win 11 home kurarsanız da bulursunuz.
Ardından sistemde home anahtarıyla etkinleştirmek mümkün olur.

Son düzenleme:
Artı -2 Eksi
3-4 farklı yolu var. Şu an teldeyim. Ayrıntılı cevabı PC geçince vereceğim. 3-4 dk sonra.

Şimdi.
1. yöntem format...
2. yöntem SKU dosyaları.
3. yöntem lisans anahtarı.

Bunun için script yazılmış.

Bu scripti kullanmadan da yapabilirsiniz.
Ben SKU dosyalarını atıp lisans anahtarı girerek etkinleştiriyordum.

SKU dosyalarıyla şu şekilde yaparsınız.
C:\Windows\System32\spp\tokens\skus dizininde Home ve homesinglelanguage adında 2 klasör olmalı. Bunu mevcut Home sistemde bulabilirsiniz ya da sanal makineye Windows 11 Home kurarsanız da bulursunuz.
Ardından sistemde Home anahtarıyla etkinleştirmek mümkün olur.

Kral merhaba bende en başta kurarken 11 Pro kurdum bayağı da geçti üzerinden ve bende de Home key var ama şu an 11 Pro'nun deneme sürümünde olduğum için key kabul olmmuyor şu an PC'ye format atamam format atmadan bunun güvenilir bir çözümü var mı anlattığın çözümleri pek anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı