Windows 11 R5 2600 sistemle uyumsuz duruyor

SanAit

Femtopat
Daha fazla  
Technopat'ın YouTube'da yayınladığı bu uygulama ile kontrol ettiğimde bazı yerler çarpı olarak gösteriyor. Bunları da yeşil tik yaptığımda Windows 11 için hiçbir sorun kalmayacağını düşünüyorum. Nasıl çözülür bilen var mı?
Donanım Özelliklerim:
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX1660 6 GB OC
  • RAM: 16
  • SSD: 480GB Corsair
  • Anakart: ASUS B450M PRO
win11d.png

GPT-UEFI şeklinde bootable haline getirip Windows 10 kurulumu yapın. Secure Boot ayarını BIOS üzerinden enable haline getirin.

Arkadaşlar ben windows insider programından yükleyeceğim usb den yüklemeyi zaten yapabiliyorum b
konu.png

Sistemi UEFI olarak formatla. Secure Boot aç.
ben dediğim gibi windows insider programından yapıcam en son format gecen haftalar attım win 10 olarak cok hor kullandığımı fark edip attım direk ayarlar kısmından :)
Hocam en pahalı sistemlerde bile uyumsuzluk gösteriyor, size özel değil. Android güncellemeleri gibi düşünün. Her makineye güncelleme farklı zamanlarda gelecektir büyük ihtimal.
dostum bencede dediğin gibi olucaktır eminim şuanda ülkemiz sınırları içinde zaten bilgisayar donanımı kötü olan çok arkadaşımız var hadi herşeyi geç GTX1660 dan Amd ryzen 5 2600x dan bahsediyoruz bunlar düşük performans yada düşük maliyetli olan parçalar değil ben görünce şaşırdım sonra baktım RTX 2070dede aynı hatayı verdiğini görünce rahatladım düzeltirler diye :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı