Windows 11 Realtek ekolayzer sorunu

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Bu sorun Windows 11'e geçince ortaya çıktı. Ekolayzer ayarlıyorum, ses değişmiyor ve programı açıp kapatınca ayarlar sıfırlanıyor. Driver'ı silip en güncelini yükledim fakat sorun düzelmedi. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Benzer bir sorunu yaşamıştım. Windows'un ses ayarlarında bulunan ses geliştirmelerinin devre dışı olma ihtimali olabilir, baktınız mı bilmiyorum.

Ses ayarları > Kullandığınız hoparlör/kulaklık > "Sesi iyileştir" kısmının sağındaki Gelişmişe basın.

1638257007358.png

1638256857873.png

Sonrasında "Gelişmiş" sekmesine girin, "Ses geliştirmelerini etkinleştir" tikini işaretleyin.

1638256922759.png

Benzer bir sorunu yaşamıştım. Windows'un ses ayarlarında bulunan ses geliştirmelerinin devre dışı olma ihtimali olabilir, baktınız mı bilmiyorum.

Ses ayarları > kullandığınız hoparlör/kulaklık > "sesi iyileştir" kısmının sağındaki gelişmişe basın.

Eki Görüntüle 1229410

Eki Görüntüle 1229408

Sonrasında "gelişmiş" sekmesine girin, "ses geliştirmelerini etkinleştir" tikini işaretleyin.

Eki Görüntüle 1229409

Bende o kısım işaretli durumda sanırım sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor. Yine de yardımınız için teşekkürler.

Ses ayarları > Kullandığınız hoparlör/kulaklık > "Sesi iyileştir" kısmının sağındaki Gelişmişe basın.

Eki Görüntüle 1229410

Eki Görüntüle 1229408

Sonrasında "Gelişmiş" sekmesine girin, "Ses geliştirmelerini etkinleştir" tikini işaretleyin.

Eki Görüntüle 1229409
ya adamım sana bişey diyebilirmiyim allah senden razı olsun iki saattir arıyorum bende hp victus 16 var bang&olufsen yazılımı var onun ekolayzırını deniyorum olmuyo ya vallahi sana çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı