Çözüldü Windows 11 Rufus User Experience ayarı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Murad34

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Windows 11 Rufus kurulumu esnasinda bu uyariyi aldim şıkların ne demek olduğunu bilen varsa kısa özet geçebilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230116_140625_edit_23583265771922.jpg
    IMG_20230116_140625_edit_23583265771922.jpg
    214,8 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG_20230116_140625_edit_23583265771922.jpg
    IMG_20230116_140625_edit_23583265771922.jpg
    214,8 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk seçenek TPM+ Güvenli Önyükleme ve 4GB RAM zorunluluğun kaldırıyor (Valorant oynayacaksanız sıkıntı olur) Tiki kaldırılmalı 8.nesil ve üstünde.
Diğerinde Microsoft hesabıyla giriş yerine Yerel hesapla açtırmasına yardımcı oluyor.
Alttaki de Kullanıcı adını Admin yaparım diyor.
Bir sonrakinde bölgesel ayarlarını diğer kullanıcılara da aynısı yap diyor.
En sonda da gizlilik ve reklam için ayarlarını kurulum esnasında devre dışı bırak diyor.
Ben burada 11.nesil laptop kullandığım için sadece 5. seçiyorum. Diğerleri açık kalıyor. Microsoft hesabımla giriş yapıyorum. (Siz uğraşmayacaksanız Microsoft hesabıyla, 2. tiki açık tutabilirsiniz)
İlk seçenek TPM+ Güvenli Önyükleme ve 4GB RAM zorunluluğun kaldırıyor (Valorant oynayacaksanız sıkıntı olur) Tiki kaldırılmalı 8.nesil ve üstünde.
Diğerinde Microsoft hesabıyla giriş yerine Yerel hesapla açtırmasına yardımcı oluyor.
Alttaki de Kullanıcı adını Admin yaparım diyor.
En sonda da gizlilik ve reklam için ayarlarını kurulum esnasında devre dışı bırak diyor.
Ben burada 11.nesil laptop kullandığım için sadece 5. seçiyorum. Diğerleri açık kalıyor. Microsoft hesabımla giriş yapıyorum. (Siz uğraşmayacaksanız Microsoft hesabıyla, 2. tiki açık tutabilirsiniz)

Çözüm
İlk seçenek TPM+ güvenli önyükleme ve 4 GB RAM zorunluluğun kaldırıyor (Valorant oynayacaksanız sıkıntı olur) tiki kaldırılmalı 8.nesil ve üstünde.
Diğerinde Microsoft hesabıyla giriş yerine yerel hesapla açtırmasına yardımcı oluyor.
Alttaki de kullanıcı adını admin yaparım diyor.
Ben burada 11.nesil laptop kullandığım için sadece 5. seçiyorum. Diğerleri açık kalıyor. Microsoft hesabımla giriş yapıyorum. (siz uğraşmayacaksanız Microsoft hesabıyla 2. tiki açık tutabilirsiniz)

Teşekkürler hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı