Çözüldü Windows 11 sistemde 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nytserza

Centipat
Daha fazla  
Bir programda 0xc000007b hatasını aldım. Process Monitor log dosyasını aldım. Sorun nedir?

Sorunu çözdüm. LogFile içinde NAME NOT FOUND yazanlarda msvcp100.dll yazıyordu. 64 Bit olanı kurduğum halde hatayı almaya devam ettim. 32 Bit olanı System32 ve SysWOW64 klasörüne attığımda çalıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLL atarak sorunu çözmeniz açıkçası beni üzdü zira sadece gerekli paketleri kurarak da sorunu çözebilirdiniz... Veritabanı linki aşağıda mevcut.

Neyse, yakın zamanda detaylı rehber gelecek artık o zamana detayıyla öğrenmiş olursunuz. :)

DLL atarak sorunu çözmeniz açıkçası beni üzdü zira sadece gerekli paketleri kurarak da sorunu çözebilirdiniz... Veri tabanı linki aşağıda mevcut.

Neyse, yakın zamanda detaylı rehber gelecek artık o zamana detayıyla öğrenmiş olursunuz. :)

C++ ve DirectX paketlerini diyorsanız onları kurmama rağmen bu hatayı aldım. Önceden bu hatayı aldığımda o paketler çözüyordu fakat bu sefer olmadı nedense.

Geri
Yukarı