Windows 11 sizi mutlu etti mi?

Dostlarım, selam. Umarım iyisinizdir. Windows 11 çıktı (sızdırıldı) ve bizim foruma da eklendi... Ve artık Windows 10'un 2025'de desteği sona erecek. Mazide kalan işletim sistemi diyor, hahahaha! Bu günleri gördüm ya :D

Neyse, sizin düşünceleriniz neler yeni Windows 11 hakkında?

Ben beğendim aslında, gayet şık, özellikle taskbar (görev çubuğu) çok güzel olmuş. Köşelerin yuvarlak yapılması hoşuma gitti, animasyonları beğendim, küçük ama tatlı animasyonlar var... Sesler idare eder...

Ben de PC'den bir fotoğraf atayım size.

Eki Görüntüle 1073075
Windows 10'dan hiçbir farkı yok. Sadece ikonları değiştirip Win 11 diye piyasaya sürmüşler bi' de. Koskoca Microsoft'sun yapa yapa bunu mu yaptın?

Sadece ikonlar mı? Animasyonlar task BAr falan onları görmedin sanırım.
Makarasına onu örnek verdim. Win 11 diyecek pek bir değişim olmadığı için. Sadece görünümü geliştirip yepyeni bir işletim sistemi diye piyasaya sunmak bana saçma geliyor. İnsan Win 11 diyince daha farklı şeyler bekliyor. Değiştirilmiş ikon ve animasyonlardan daha fazlasını.

Yine de gayet hoş olmuş. Sade ve şık. Ama ben buna kişiselleştirilmiş Win 10 derim. :D

Makarasına onu örnek verdim. Win 11 diyecek pek bir değişim olmadığı için. Sadece görünümü geliştirip yepyeni bir işletim sistemi diye piyasaya sunmak bana saçma geliyor. İnsan Win 11 deyince daha farklı şeyler bekliyor. Değiştirilmiş ikon ve animasyonlardan daha fazlasını.

Yine de gayet hoş olmuş. Sade ve şık. Ama ben buna kişiselleştirilmiş Windows 10 derim. :D

Aynen hicam ama bence 24 Haziran da tam sürümde gorucez asil özellikleri.

Geri
Yukarı