Windows 11 sizin gözünüzde kötü mü?

Benim gözümde rezalet. Sizi bilemem o ayrı fakat benim gözümde 2. Vista faciası. Bana laf atacaklar sen kullanmamışsın demesin 1 yıl kullandım ve abimin bilgisayarında oyun oynamak için hala kullanıyorum. 1 yıldır yalvarıyorum abime Windows 10'a geç diye onunda düzeni var bozmak istemiyor. Windows 11 sizin gözünüzde nasıl?
Bugün bir prbolem yaşadım ve format atmak zorunda kaldım bilgisayara ancak onun dışında neredeyse hiç problemle karşılaşmadım.

Benim gözümde rezalet. Sizi bilemem o ayrı fakat benim gözümde 2. Vista faciası. Bana laf atacaklar sen kullanmamışsın demesin 1 yıl kullandım ve abimin bilgisayarında oyun oynamak için hala kullanıyorum. 1 yıldır yalvarıyorum abime Windows 10'a geç diye onunda düzeni var bozmak istemiyor. Windows 11 sizin gözünüzde nasıl?

Sistem orta seviye ama Windows 11 Sistem gereksinimleri kısmında işlemcim yer almıyor yani resmi olarak desteklemiyor olarak gözüküyor buna rağmen İlk betalarda ve belli aralıklarla Windows 11 kullanmış biri olarak gayet hızlı ve stabil çalışıyor Görünüş olarak da daha iyi geldiği için kullanmaya devam edeceğim.

Geri
Yukarı