Windows 11 sorunları düzeldi mi?

kojou

Centipat
Daha fazla  
Birkaç önce dizüstüm, bir fotoğrafı silmenin bile birkaç dakika süreceği kadar yavaşladı ve durmadan virüs uyarısı verdi. Sıfırlasak bile sorun çözülmedi ve servise gittiğimizde sorunun virüs değil Windows 11 olduğunu söyleyip format attı ve Windows 10 yükledi ancak 11'deki avantajlardan sonra 10 resmen işkence. 11'deki sorunlar çözüldü mü, çözülse bile çok iyi olmayan mevcut bilgisayarımda yine sorun çıkar mı?

Bence sorun sizin bilgisayarınızda, Windows 11'de dediğiniz kadar ağır problemler yaşamıyorum şu an. Windows 11'i kurup bi deneyin bence.

Yazılımla ilgilenen arkadaşlar çok daha iyi bilir işin daha derinlerini bildikleri için ama ben yüzeysel olarak 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım W11 hakkında.

Windows 11 çıktıktan 4-5 ay sonra yükleyip o problemli hali ile bile 1 yıl kullanmıştım. Windows 11'de kronik sorunlar yok bildiğim kadarıyla. Donanımınız yetersizdir belki de. Kontrol edin.

Birkaç önce dizüstüm, bir fotoğrafı silmenin bile birkaç dakika süreceği kadar yavaşladı ve durmadan virüs uyarısı verdi. Sıfırlasak bile sorun çözülmedi ve servise gittiğimizde sorunun virüs değil Windows 11 olduğunu söyleyip format attı ve Windows 10 yükledi ancak 11'deki avantajlardan sonra 10 resmen işkence. 11'deki sorunlar çözüldü mü, çözülse bile çok iyi olmayan mevcut bilgisayarımda yine sorun çıkar mı?

Windows 11 düzeldi hatta yaknda Windows 10 falan bırakmayacak ortada. Özellikleri ne laptopun.

Öyle 1dk falan sürme olayı yok fakat biraz animasyonlar Windows 10'a göre hantal geliyor ve bazısında farklı bug mevcut genelde sorun olursa Windows 11'i kullananlar bundan şikâyet ediyorlar.

Virüs girdiğinde temizlerken evet sistemi kastırıyor (en azından 4.nesil i3'te ve Windows 10'da) temizledikten sonra hala sorun varsa yanlış bir şey yapıyor olabilirsiniz.

Geri
Yukarı