Windows 11 Sorunları Düzeltildi mi?

Siz bilgisayarı taratın bi' bence antivirüs ile, optimizasyonu gayet iyi.

Ek: Bilgisayarımda TPM 1.2 (her neyse) bile olmadığından Windows 11'i sadece inceleme amaçlı no TPM şekilde kurdum, normalde kullanmıyorum Valorant çalışmadığından. İşte değerlendirmelerim:

-Optimizsayonu ve stabilitesi gayet iyi orijinal olanı kurarsanız. Özellikle bazı oyunlarda Windows 10'dan daha çok FPS verdi.
-Hatası yok, sadece modlularda gördüm.

Virüs yok crack hiçbir şey yok taratıyorum ve Windows'um orijinal bilmeden boş yorum yapmayın aktif Windows 11 kullanıyorum eskisi kadar olmasa da hala sorunlar var.

Merhaba, Windows 10 Pro'dan sıkıldığım için uzun zamandır Windows 11'e geçmeyi planlıyordum. Ancak duyduğum kadarıyla Windows 11 kullanıcıları bazı hatalarla karşılaşılaştığını söylüyorlar. Sizce geçmeli miyim?
Piyasaya ilk sürüldüğünde geçtim, bazı hatalar vardı, çözdüler, şuanda herhangi bir hata ile karşılaşmıyorum, sistemin destekliyorsa geçebilirsin.

@adamın dibi geldi bilmeden konuşmuyorum, zaten Windows 11'i detaylı şekilde incelediğimi söyledim 😃 Ne gibi sorunları varmış, anlatabilir misiniz?

Güncelden kastınız nedir ki? Komik bir örnek. Windows 10 hala destekleniyor.

Windows 11'e daha once davraniliyor ve Windows 10 destegi bitmese bile en guncel, gelistirilen Windows. Guncellemeler, guvenlik aciklari vs.

@adamın dibi geldi bilmeden konuşmuyorum, zaten Windows 11'i detaylı şekilde incelediğimi söyledim 😃 ne gibi sorunları varmış, anlatabilir misiniz?

Daha çok hata değil optimizasyon ile ilgili sıkıntıları var örneğin hala bilgisayarı ilk açtığımızda bilgisayarın ses açıp kapatma Wi-Fi gibi özelliklerinin olduğu yeri açınca takılma oluyor.

Daha çok hata değil optimizasyon ile ilgili sıkıntıları var örneğin hala bilgisayarı ilk açtığımızda bilgisayarın ses açıp kapatma Wi-Fi gibi özelliklerinin olduğu yeri açınca takılma oluyor.

Ben yasamiyorum. Disk HDD ise normal olabilir.

1689185359645.png

Ekran kartı: NVIDIA GTX 1650

Bende neden olmuyor acaba?

Geri
Yukarı