Windows 11 şu an nasıl?

Eğer sisteminiz tam olarak destekliyorsa, format ile geçiniz. Hani insanlar W11 tam oturmamış derse de cavabım şu olur. Windows 10 sanki çok mu oturmuş?
Windows 10'un çıkardığı sorunlar yanında W11 hiç.
Bir tek Windows 10 driver indirmemeye dikkat edin derim. Bir mavi ekran yemiştim, formatlık oldum.🤣
Başka bir çözüm yolu olabilir de bilmiyorum.

Windows 11'i daha önce Windows 10 sürücüleri ile kullandım ve sorun olmadı. Sistemim tam destekliyor. Benim sorunum arayüzde oluşan kasmalar. Ayrıca Windows 10 şu an gayet güzel bir şekilde ilerliyor. 21H2 sürümünü kullanıyorum.

Windows 11'i daha önce Windows 10 sürücüleri ile kullandım ve sorun olmadı. Sistemim tam destekliyor. Benim sorunum arayüzde oluşan kasmalar. Ayrıca Windows 10 şu an gayet güzel bir şekilde ilerliyor. 21H2 sürümünü kullanıyorum.
Ben geçen nvidia ekran kartı sürücümü w10 yükledim yanlışlıkla. Siz de ne olur ne olmaz dikkat edin.
Ben de 21H2 kullanıyordum, Windows 11 daha iyi.

Ben geçen NVIDIA ekran kartı sürücümü Windows 10 yükledim yanlışlıkla. Siz de ne olur ne olmaz dikkat edin.
Ben de 21H2 kullanıyordum, Windows 11 daha iyi.

Benim ekran kartı harici değil dahili (Vega 3, AMD). Ondan dolayı olmuş olabilir. NVIDIA bazen sürücülerinde sorunlar çıkartabiliyor diye gördüm forumda. Bazı kişiler sorunlar yaşıyormuş.

Bence gerek yok beklemene ama sen bilirsin. Ben sadece başında W11 yazmayan driverı indirdiğimde ne olduğunu anlattım.

Yok sadece o değil. Sürücü anlamında bir problem yaşamadım.
Kullanım açısından biraz daha gelişmesini bekleyeceğim Windows 11'in.

Yeni konular

Geri
Yukarı