Windows 11 şu an stabil mi?

Selam, bilgisayara format atmam gerek fakat Windows 10'dan devam mı edeyim yoksa Windows 11'e mi geçeyim bilemedim. En son Windows 11'e geçtiğimde pek stabil değildi. Şu an son durum nedir? Herhangi bir bug ya da hantallaşma var mı? Yorumlarınıza göre Windows 11'e geçeceğim.
Stabil şuan.

Ben az once Windows 11'den sıkılıp Windows 10'a geri dondum cok gereksiz uygulama doldurmuş Windows ayrica RAM kullanimim 5,4 tu Windows 11 de şu an Windows 10 da 3,4 lere kdar dustu.

Windows 11 kullanıyorum. Laptopu açtığımda başlarda görev çubuğundaki arama yeri geç açılıyor ama kısa bir süre sonra düzeliyor. Bu soruna rağmen Windows 10'a geçmeyi düşünmüyorum. Belki bu sorunu manuel olarak düzeltmenin bir yolu vardır.

Gayet stabil çalışıyor ancak gelen bazı güncelleştirmeler canımı sıkmaya başladı benim artık. Resimde görüldüğü üzere sağ taraf ayrıntılar kısmında "Daha fazla bilgi edinmek ve bulut içeriğinizi paylaşmak için tek bir dosya seçin" diyor. İyi de neden ? Ben toplu olarak kliplerimin toplam süresini, boyutunu görmek istiyorum pratik bir şekilde bu ayrıntılar kısmında. Neden böyle güzel bir imkan sunuyorken bunu değiştirdin şimdi güzel arkadaşım ? Toplu seçim yaptıktan sonra "sağ tık-özellikler-ayrıntılar" gibi uzun bir yol izlememizi neden istiyorsun ? Garip garip işler 🤔

14.png

Geri
Yukarı