Windows 11 sürekli donuyor

xars

Centipat
Daha fazla  
Laptopumda herhangi bir şey yaparken aniden her şey donuyor. Birkaç saniye mouse hareket ettirebiliyorum ve sesler geliyor ancak sonra onlar da gidiyor ve mavi ekran veriyor. Microsoft'un kendi aracı ile RAM durumumu kontrol ettim sorun çıkmadı. HD Tune Pro ile SSD'min problemi var mı diye taradım ancak orada da problem yok. Neyi kontrol etmeliyim ne yapmalıyım yardımcı olabileniniz olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Laptop tam modeli ve BIOS sürümü belirtir misin?
Mavi ekran için C:Windows:minidump içindeki dosyaları gönder.

Laptop tam modeli GameGaraj Slayer 7-3060 C3. BIOS sürümünü ekteki fotoğrafta gönderdim. Minidump dosyam da burada.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-06-05 235922.png
    Screenshot 2023-06-05 235922.png
    50 KB · Görüntüleme: 26
Hata almazsın istesen de zaten, ben net çözüm veririm her zaman :D

Bu büyüklük halis mi hocam 😀. Teşekkürler tekrardan.

@claus hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Attıklarınızı kurduktan sonra birkaç gün sorun çıkmamıştı ama son iki gündür tekrar aynı şey oluyor. 3-4 kez oyundayken, 1-2 kez video izlerken, 1 kez de Discord'da boşta duruken oldu.

Son düzenleme:
Bu büyüklük halis mi hocam 😀. Teşekkürler tekrardan.

@claus hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Attıklarınızı kurduktan sonra birkaç gün sorun çıkmamıştı ama son iki gündür tekrar aynı şey oluyor. 3-4 kez oyundayken, 1-2 kez video izlerken, 1 kez de Discord'da boşta duruken oldu.
AIDA ve OCCT ile GPU ve CPU testleri yapar mısın ?
Memtest86 ile bellek testi yap.

AIDA ve OCCT ile GPU ve CPU testleri yapar mısın?
Memtest86 ile bellek testi yap.

Online finallerim başlamıştı testleri yapmak tamamen aklımdan çıkmış. Umarım testleri doğru yapmışımdır. Bir yere rapor yazdırılıyorsa onları bulamadım ama ekrana çıkanlar böyleydi. Bir yanlışlık varsa testleri tekrar yapabilirim. Memtest86 testini tekrar yapmam gerekiyorsa onu da birkaç gün içinde yapıp ekleyeceğim.

Dosya Ekleri

• aidacpu.png
    aidacpu.png
    261,3 KB · Görüntüleme: 15
  • occt3d.png
    occt3d.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı