Windows 11 sürekli mavi ekran hatası alıyorum

Arda7z

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16gb 3200mhz cl16
SSD veya HDD modeli
nvme2 970 evo, seagate 8tb
Ekran kartı
rx 5500 xt
Anakart
b450m s2h
İşlemci
r5 3600
Windows başladığında, bir programda hareketsiz uzun süre durduğunda ve uygulama açarken vs. sürekli mavi ekran hatası alıyorum.
Minidump dosyalarında 2 tane büyük dosya vardı onlara windows erişim hakkı vermedi sadece bu ikisini yükleyebildim. mndm.rar

Son düzenleme:
Siz öyle deyince gidip minidump dosyalarına baktım. İki sefer mavi ekran yemişim biri 2 gün önce biri bugün ve ikisinde de sadece bir tane hata var oda Windows sürücüsü olan pci.sys kaynaklı gözüküyor. Programı sadece Recep abinin anlattığı kadar biliyorum. Çok emin değilim ama gördüğüm kadarı ile Windows kaynaklı bir sürücü hatası. Ayrıca dikkatimi şu çekti Windows 11 kullanıyor olmama rağmen sürüm olarak Windows 10 yazıyor. Garip gerçekten.

Siz öyle deyince gidip minidump dosyalarına baktım. İki sefer mavi ekran yemişim biri 2 gün önce biri bugün ve ikisinde de sadece bir tane hata var oda Windows sürücüsü olan pci.sys kaynaklı gözüküyor. Programı sadece Recep abinin anlattığı kadar biliyorum. Çok emin değilim ama gördüğüm kadarı ile Windows kaynaklı bir sürücü hatası. Ayrıca dikkatimi şu çekti Windows 11 kullanıyor olmama rağmen sürüm olarak Windows 10 yazıyor. Garip gerçekten.

Diğerlerini kaydetmemiş demek ki ve ben Windows 11'i no Secure Boot ve no TPM olarak indirdim o yüzden Windows 10 olarak gözüküyor olabilir.

Aynı şekilde sende de sistem hatası gözüküyor. Ama sendeki farklı bir hata INTERNAL_POWER_ERROR diyor ve stornvme.sys sürücüsünde sorun olduğunu belirtiyor. Bunun ne demek olduğunu bilmiyorum. Bilenler yardımcı olursa daha sağlıklı olur.
Umarım bilenler fark ederler.

Windows 11 sürümünüz nedir? Örnek: 22000.318, 22000.795
Take ownership ile o büyük dosyaları da paylaşabilirisiniz.
deniyorum

Windows 11 sürümünüz nedir? Örnek: 22000.318, 22000.795
Take ownership ile o büyük dosyaları da paylaşabilirisiniz.
Hala arşive ekleyemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı