Windows 11 sürücüleri Windows 10'da çalışır mı?

bayhickimsee

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 daha çok hoşuma gidiyor Windows 11 yerine Windows 10 kursam bu sürücüleri indirip kursam çalışır mı ayrıca dijital alacağım ileride format attığımda da bu lisans silinir mi? Tecrübeli arkadaşlar destek olursa sevinirim teşekkürler.

win11.png

Arkadaşlar Windows 10 daha çok hoşuma gidiyor Windows 11 yerine Windows 10 kursam bu sürücüleri indirip kursam çalışır mı ayrıca dijital alacağım ileride format attığımda da bu lisans silinir mi? Tecrübeli arkadaşlar destek olursa sevinirim teşekkürler.

Eki Görüntüle 1698202

Çalışır ve lisans silinmez.

Denedim çalışmıyormuş ekran parlaklığı hata verdi parlaklığı değiştirememe hatası ile karşılaştım silip tekrar yükledim ses driveri de hata verdi gidip 2006'dan kalma sürücüleri yükledi Windows 10 yükleyip etkinleştirdim ama mecbur Windows 11 kullanacağım çünkü Windows 11'i yükleyip kurduktan sonra bütün hatalar düzeldi güncelleştirmeleri denetlediğimde bayağı bir güncelleme geldi yeni sistemlere Windows 10 yüklüyorsanız etkinleştirip daha ucuza Windows 11'e geçin yoksa sistem kafayı yiyebilir ben deneyimlemiş oldum :D

Geri
Yukarı