Windows 11 tabanlı işletim sistemi önerisi?

SS atsana bir arayüzünü çok fotoğraf bulamadım oyunda performans arttırır mı?
Duvar kağıdı dışında görsel bir değişiklik yok. Performans biraz arttı önceden olan donmalar yok oldu bende.
Windows mağazası yüklü.
Yazıcı ve ağdaki dosya paylaşımı gibi özellikler yüklü ve açık. Diğer modifiye işletim sistemi gibi aşırı debloat yapılmamış.
Windows güncellemeleri ve Defender kapalı. Revision Tool ile açıp kapatılabilir.

Duvar kağıdı dışında görsel bir değişiklik yok. Performans biraz arttı önceden olan donmalar yok oldu bende.
Windows mağazası yüklü.
Yazıcı ve ağdaki dosya paylaşımı gibi özellikler yüklü ve açık. Diğer modifiye işletim sistemi gibi aşırı debloat yapılmamış.
Windows güncellemeleri ve Defender kapalı. Revision Tool ile açıp kapatılabilir.
Sİsteminiz kaç ram?

Sİsteminiz kaç ram?

3.png

1.png

Hocam böyle bir sisteme sahip olup niye normal Windows kullanmıyorsunuz ki?
Çünkü kasma ve donma oluyor böyle bir sistemde bile. Kendim birkaç ayar yapmaya kalktığımda kullandığım bazı özellikler devredışı oluyor veya bir yerde mutlaka arıza veriyordu. Bu yüzden kafamı ağrıtmadan direkt ReviOS kurdum kafam rahatladı. Kullanınca anlarsınız. Windows 7'nin güncel halini kullanıyormuşum gibi. Kontrol tamamen bende. Normal Windows'ta kontrolün birçoğu Microsoft'un keyfinde.

Evet.

Geri
Yukarı