Windows 11 tabanlı işletim sistemi önerisi?

ReviOS tam olarak ne oluyor normal Windows 11'den farkı nedir?

Edge gibi Windows dayatması gefeksiz uygulamaları ve mahremiyet karşıtı telemetrileri kaldırıyor. Bu da hem kaynak tüketimini hem de disk içinde kapladığı alanı ciddi ölçüde azaltıyor.

Hocam ReviOS sistem gereksinimleri nedir?

Sistem bilgilerinle öneri konusu aç daha sağlıklı olur. Kullanım amacına göre Windows harici bir is de önerilir.

Edge gibi Windows dayatması gefeksiz uygulamaları ve mahremiyet karşıtı telemetrileri kaldırıyor. Bu da hem kaynak tüketimini hem de disk içinde kapladığı alanı ciddi ölçüde azaltıyor.

Sistem bilgilerinle öneri konusu aç daha sağlıklı olur. Kullanım amacına göre Windows harici bir is de önerilir.

Sağ olun hocam herhangi bir problem çıkartır mı ilerleyen zamanlarda.

Edge'in şu an piyasadaki en hızlı ve optimize tarayıcı olduğunu bilmiyor arkadaş sanırım.

Edge'in şu an piyasadaki en hızlı ve optimize tarayıcı olduğunu bilmiyor arkadaş sanırım.

Hızlı veya optimize olması bir dayatma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca kendim Edge kullanmıyorum. Dolayısıyla benim için gereksiz oluyor aynı zamanda. Madem mükemmel bir tarayıcı bıraksın kullanıcı seçimine seçen seçsin.

Hızlı veya optimize olması bir dayatma olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca kendim Edge kullanmıyorum. Dolayısıyla benim için gereksiz oluyor aynı zamanda. Madem mükemmel bir tarayıcı bıraksın kullanıcı seçimine seçen seçsin.
Zaten kullanıcı kendi seçiyor ki. Ortada dayatma gibi bir durum yok ki. Bilgisayarında kapladığı birkaç MB dışında bir eksisi yok yani sana. IOS için de Safari dayatma bu mantığa göre :)

Zaten kullanıcı kendi seçiyor ki. Ortada dayatma gibi bir durum yok ki. Bilgisayarında kapladığı birkaç MB dışında bir eksisi yok yani sana. iOS için de Safari dayatma bu mantığa göre :)

Evet dayatma :D. Sadece birkaç MB boş yer kaplama değil. Arka planda servisleri çalışıyor Edge'in sürekli. Ek olarak Windows her fırsatta Edge'i varsayılan yapmaya çalışıyor ki kaç defa güncelleme sonrası varsayılanlar Edge'e döndü millette.

Geri
Yukarı