Windows 11 temiz kurulum için Windows 10 key girilebiliyor

kalkan1973

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Burdur / Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar elektronik.
Merhaba arkadaşlar.

Dün akşamki @Recep Baltaş canlı yayınından sonra Windows 11 ISO dosyasını indirip flash Disk'e attım. Temiz kurulum sırasında daha önceden satın aldığım Windows 10 key girince kabul etti ve kurulum sonunda Windows etkinleşti.

Buradan şu sonucu çıkartabiliriz. Windows 10 sahipleri ücretsiz yükseltme yapılabilecek gibi gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Dün akşamki @Recep Baltaş canlı yayınından sonra Windows 11 ISO dosyasını indirip flash Disk'e attım. Temiz kurulum sırasında daha önceden satın aldığım Windows 10 key girince kabul etti ve kurulum sonunda Windows etkinleşti.

Buradan şu sonucu çıkartabiliriz. Windows 10 sahipleri ücretsiz yükseltme yapılabilecek gibi gözüküyor.
Evet , yapabilecekler.

Merhaba arkadaşlar.

Windows 11 dedikleri Windows 10 21h2'dir. Aslında Windows 10 dur.

Zaten kökten yeni bir işletim sistemi sayılmaz. Bir güncellemeyle direk Windows 10 sahipleri Windows 11'e geçiş yapabilirler diye düşünüyorum. Gelince öğreneceğiz.

Geri
Yukarı