Windows 11 tercih edilmeme nedeni nedir?

Ben ilk çıktığı zamanlar yüklemiştim. 1 2 ay kullandım. Arayüz falan hoşuma gitmedi. Windows 10'a geri döndüm. O zamandan bu zamana belki daha iyi olmuştur Windows 11. Ama hala 10 kullanıyorum.

Geçmenizi öneririm gerçekten akıcı bir deneyim sunuyor.

Sisteminizden kaynaklı olabileceğini sanıyorum. Şu an pek de iyi bir işlemci kullanmasamda lag görmedim hiç.

Bende Windows 11 Pro kullanıyorum ancak her şey aşırı kısıtlanmış gibi geliyor benim gözüme Windows 10'da yaptığım çoğu şeyi burada yapamıyorum ve çok fazla RAM tüketimi var üşenmesem direk Windows 10'a geri dönerim.
Ne gibi kısıtlamalar var merak ettim.

Sistem gereksinimleri de olabilir ve bazı sorunları var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tam olarak nasıl anlatabilirim bilmiyorum mesela eskiden arka plan uygulamalarını tek tuş ile kapatabiliyorken şu an kapatamıyoruz ve görev çubuğunu sağa veya sola hizalayamıyoruz her şeyden çok kısmışlar gibi geliyor bana.

Tamam arayüzü falan güzel ama yapacaksanız biraz daha bekleyin adam gibi bir şey yapın yarım yamalak çıkarttılar şimdi düzeltmeye uğraşıyorlar gerçi uğraşıyorlar mı orası ayrı meselede neyse.

Geçmenizi öneririm gerçekten akıcı bir deneyim sunuyor.

Sisteminizden kaynaklı olabileceğini sanıyorum. Şu an pek de iyi bir işlemci kullanmasamda lag görmedim hiç.

Sistemimle ilgili değil diye düşünüyorum, biraz dikkatle incelerseniz Windows 10'a göre daha yavaş kalıyor, oyun içinde iyi tabi.

Sistemimle ilgili değil diye düşünüyorum, biraz dikkatle incelerseniz Windows 10'a göre daha yavaş kalıyor, oyun içinde iyi tabii.

Windows 10'a göre hantal bir işletim sistemi olmuş katılıyorum.👍🏻

Tam olarak nasıl anlatabilirim bilmiyorum mesela eskiden arka plan uygulamalarını tek tuş ile kapatabiliyorken şu an kapatamıyoruz ve görev çubuğunu sağa veya sola hizalayamıyoruz her şeyden çok kısmışlar gibi geliyor bana.

Tamam arayüzü falan güzel ama yapacaksanız biraz daha bekleyin adam gibi bir şey yapın yarım yamalak çıkarttılar şimdi düzeltmeye uğraşıyorlar gerçi uğraşıyorlar mı orası ayrı meselede neyse.
Basitleştirmeye çalışırken birkaç ayrıntıyı gözardı etmişlet diye düşünüyorum ama güncelleştirme kısmında baya çalışıyorlar bunu gözlemlemek mümkün.

Sistemimle ilgili değil diye düşünüyorum, biraz dikkatle incelerseniz Windows 10'a göre daha yavaş kalıyor, oyun içinde iyi tabii.

Katılıyorum mouse tıklamalarında birkaç salise geç algılıyor arayüz menüsünde. Ayrıca klasör arası geçişlerde de aynı şekilde tıkladıktan sonra menü gelip kaybolup tekrar geliyor. Windows 10'da SSD şu anki halinin 2 katı kadar doluydu ve dandik bir SSD kullanıyordum böyle şeyler yaşamıyordum. Bunu yeni almama rağmen böyle şeyler oluyor arada.

Basitleştirmeye çalışırken birkaç ayrıntıyı göz ardı etmişlet diye düşünüyorum ama güncelleştirme kısmında bayağı çalışıyorlar bunu gözlemlemek mümkün.

Haklısınız.

Tamam basitleştiriyorsun anladım ancak gerekli ayarları niye kapatıyorsun? Tamam madem kapattın neden iyice test etmeden piyasaya sürüyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı