Windows 11 Update "Bazı güncelleştirmeleri indirmede sorun yaşıyoruz." hatası

M4LX1M

Hectopat
Merhaba. Haziran ayından beri Windows 11 Update'lerinde hep bir hata ile karşılaşarak bir türlü güncelleme yapamadım. Bulduğum bütün yöntemleri denememe rağmen ne yazık ki hiçbir işe yaramadı ve en sonunda da başlıkta da yazan "bazı güncelleştirmeleri indirmede sorun yaşıyoruz. Cihazınızı yeniden başlatmanız işe yarayabilir." hatasını almaya başladım ve her ne kadar araştırsam da çözümünü bir türlü bulamadım. Hata neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

İnternet ayarlarını kontrol edip, güncellemeleri bir de o şekilde yapmayı dener misin? Eğer işe yaramazsa başka bir wi-fi'ye ya da internete ethernet kablosuyla bağlanmayı dene.

Merhaba. Haziran ayından beri Windows 11 Update'lerinde hep bir hata ile karşılaşarak bir türlü güncelleme yapamadım. Bulduğum bütün yöntemleri denememe rağmen ne yazık ki hiçbir işe yaramadı ve en sonunda da başlıkta da yazan "bazı güncelleştirmeleri indirmede sorun yaşıyoruz. Cihazınızı yeniden başlatmanız işe yarayabilir." hatasını almaya başladım ve her ne kadar araştırsam da çözümünü bir türlü bulamadım. Hata neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

Hocam haziran ayından beri aynı sürümü kullanıyorsanız (22H2) format atmanızı öneririm çünkü 23H2 sürümü çıktı güncel ISO dosyasını indirerek format atmanızı öneririm.

Geri
Yukarı