Windows 11 USB'ye yazıldıktan sonra nasıl kurulur?

Haklısınız. Anakartın markasına göre açılış ekranından yapılması önerilir.

Hocam anakartınız nedir diye üste yazmıştım.
Başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez. Rufus win11 desteği vermeden önce yapmıştım. O yüzden mi bilmiyorum fakat sorunsuz USB'yi yazdıktan sonra USB'yi bir türlü okumadı. Dedim USB'yi 1. sıraya alayım direkt okusun. TPM v.s falan her şeyi hallettim fakat bana mısın demedi. Üstüne bir de Ultra Fast Boot açıktı. :D İşletim sistemini de boot edemedim bir daha. Klavyeyi de okumadı BIOS'a da giremedim. En sonunda C-MOS pinleri ile reset atmak zorunda kaldım. Aman hocalarım uğraşmayın direkt çakın geçin USB ile. :D

Başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez. Rufus Windows 11 desteği vermeden önce yapmıştım. O yüzden mi bilmiyorum fakat sorunsuz USB'yi yazdıktan sonra USB'yi bir türlü okumadı. Dedim USB'yi 1. sıraya alayım direkt okusun. TPM vs falan her şeyi hallettim fakat bana mısın demedi. Üstüne bir de Ultra Fast boot açıktı. :D işletim sistemini de boot edemedim bir daha. Klavyeyi de okumadı BIOS'a da giremedim. En sonunda C-mos pinleri ile reset atmak zorunda kaldım. Aman hocalarım uğraşmayın direkt çakın geçin USB ile. :D

Ben Ventoy kullanıyorum. Daha kullanışlı.

Herkese teşekkürler video ile yapacağım iyi forumlar dilerim 😀
Arkadaşlar araştırdımda TPM diye olay varmış ben Win+r yaptım "tpm.msc" yazdım bunu dedi çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-31_130112.png
    resim_2021-10-31_130112.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Herkese teşekkürler video ile yapacağım iyi forumlar dilerim 😀
Arkadaşlar araştırdımda TPM diye olay varmış ben Win+r yaptım "tpm.msc" yazdım bunu dedi çözümü var mıdır?
BIOS'tan aktif etmen lazım. Anakartının marka ve modeline göre rehberler vardır forumda illa ki. Yoksa da yardımcı olur arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı