Windows 11 uygulamalar ile görev çubuğu arasında boşluk kalıyor

mekukop

Femtopat
Daha fazla  
Görseldeki gibi klasörler ya da diğer uygulamaları tam ekran yapmaya çalıştığımda görev çubuğu ile uygulama arasında bir boşluk kalıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-31 191342.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-31 191342.png
    248,9 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Görev çubuğunu sanırım resmi olmayan yollarla küçültmüşsün, bu nedenle uygulamalar sanki görev çubuğu büyükmüş gibi davrandığı için orada boşluk kalıyor. O boşluk, görev çubuğunun varsayılan haliyle kapladığı yeri gösteriyor.

Görev çubuğunu sanırım resmi olmayan yollarla küçültmüşsün, bu nedenle uygulamalar sanki görev çubuğu büyükmüş gibi davrandığı için orada boşluk kalıyor. O boşluk, görev çubuğunun varsayılan haliyle kapladığı yeri gösteriyor.

Windows 10'dan 11'e yeni geçiş yaptım. Herhangi ekstra bir ayar da yapmadım. Acaba düzeltmenin bir yöntemi var mıdır?

Windows 10'dan 11'e yeni geçiş yaptım. Herhangi ekstra bir ayar da yapmadım. Acaba düzeltmenin bir yöntemi var mıdır?

Anladım, monitör sanırım 4K, ondan her şey küçülmüş ben de görev çubuğunu küçültülmüş gördüm. Windows görüntü ayarlarından ölçekleme ayarını değiştirmeyi deneyin.

Anladım, monitör sanırım 4K, ondan her şey küçülmüş ben de görev çubuğunu küçültülmüş gördüm. Windows görüntü ayarlarından ölçekleme ayarını değiştirmeyi deneyin.
Çift ekran kullanıyorum laptop ekranım fhd ve monitörüm 2k. İki ekranda da aynı sorun var. Ölçeklendirmeleri değiştirmem fayda etmiyor.

Çift ekran kullanıyorum laptop ekranım FHD ve monitörüm 2K. İki ekranda da aynı sorun var. Ölçeklendirmeleri değiştirmem fayda etmiyor.

Eğer Windows 10 da küçük görev çubuğunu kullanıyorduyswnız yükseltme ile geçerken bug olmuş olabilir pek sağlıklı olmuyor.

Geri
Yukarı