Windows 11 Valorant Secure Boot sorunu düzeldi mi?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayar özelliklerini aşagıda belırteceğim. Sistemim, yeni aldım, Windows 10'du 11 yükledim. Valorant oynamak ıcın Secure Boot aktıf etmem gerekıyordu, ben de Gigabyte B450M S2H modelını kullanıyordum, aktıf ettıkten sonra ekran gelmedı, ben de servıse yolladım. Şu an BIOS bastan yuklenmıs ve geldı, yıne Secure Boot kapalı. Tekrar acmaya korkuyorum, Windows 10 mı gecsem yoksa cozum yolu bılen var mı?

Maalesef şimdilik yok. 10 ile devam edin. Tekrar BIOS yazılan anakartlarda sıkıntı görmedim. Ben olsam denerdim.

Gigabyte B450M S2H modelını kullanıyordum, aktıf ettıkten sonra ekran gelmedı, ben de servıse yolladım.

Bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı var bu anakart ile. Bence bir oyun için tekrar aynı riski almaya değmez.

Windows 10 mı gecsem yoksa cozum yolu bılen var mı?

Windows 10'a geçmek veya Secure Boot açmak dışında çareniz yok. Risk almak istiyorsanız Secure Boot açmayı tekrar deneyin. Benim tercihim Valorant oynamayı çok istiyorsanız Windows 10'a geçmeniz olacaktır.

Zaten Windows 10 desteği devam ediyor. Windows 11 olmazsa olmaz değil. Devam doğru karar.

Geri
Yukarı