Rehber Windows 11 ve macOS Dual Boot Nasıl Kurulur?

Tamam hocam çalıştırdı sağ olun gerisi bende çok zahmet oldu macOS üzerinden Windows format belleği oluşturmayı da kendim hallederim yapamazsam yazarım bu konuya.

Hocam bu arada rehberde EFI bölümü boş olmalı dedinizde ben aynısını yapınca benim EFI bölümünde dosyalar var hepsinin silip gereken EFI bölümünü öyle mi atmalıyım yoksa hiçbir şey silmeden mi direk atmalıyım?

Hocam şimdi test etmek için flash belleği çıkarıp yeniden başlatıyorum olmazsa telefondan geliceğim.

Oldu hocam flash bellek olmadan artık OpenCore önyükleyici menüsü geliyor. Şimdi sıra Windows 10 belleği oluşturmakta onu da kendim hallederim tüm yardımlarınız için sağ olun hocam eğer bir sorunum olursa mutlaka yazarım hehe

Son düzenleme:
Neden önce Windows sonra MacOS kurulumu önerdiğinizi açıklayabilir misiniz rica etsem?
Tek HDD için mi geçerli bu söylediğiniz?

Bende iki ayrı SSD'de MacOS + Windows olarak kurulu. Önce MacOS devamında Windows kurmuştum. Bu bir sorun oluşturur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…