Windows 11 Virtual Box Sanal Makine Kurulmuyor

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aldığım hata bu. Ne yapmalıyım? Siber güvenlik çalışıyorum o yüzden şart durumu çözmem.
Not: VMware açılıyor düzgünce.

1630302600032.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Biraz önce denememde direk yüklemeyi yaparken yükleme sonrası otomatik olarak uygulamayı aç yaptığımda açılmadı. Ama extension pack indirip yükleme sonrasında virtual box açmadan direk bu extension pack yüklemesi yapınca sıkıntısız çalıştı. Bu şekilde deneyip bilgilendirebilir misin?

Dosya Ekleri

• Screen Shot 2021-08-30 at 09.53.22.png
    Screen Shot 2021-08-30 at 09.53.22.png
    587,2 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba,

Biraz önce denememde direk yüklemeyi yaparken yükleme sonrası otomatik olarak uygulamayı aç yaptığımda açılmadı. Ama extension pack indirip yükleme sonrasında VirtualBox açmadan direk bu extension pack yüklemesi yapınca sıkıntısız çalıştı. Bu şekilde deneyip bilgilendirebilir misin?

Ben kurulum dosyasına tıkladığım an söz konusu hatayı veriyor hocam expansion pack aşamasına geçemiyorum.

Setup dosyasına sağ tık / diğer seçenekler / özelikler / uyumluluk sekmesinde uyumluluk modu windows 8 ve 7 deneyebilir misin? Bende direk yükledi aslında ama windows 11 sürüm farkı olabilir güncellemeleri uzun zamandır yapmıyorum.

Setup dosyasına sağ tık / diğer seçenekler / özelikler / uyumluluk sekmesinde uyumluluk modu Windows 8 ve 7 deneyebilir misin? Bende direk yükledi aslında ama Windows 11 sürüm farkı olabilir güncellemeleri uzun zamandır yapmıyorum.

XP'ye kadar denedim fakat durum değişmiyor şimdilik VMware kullanacağım sanırım güncelleme geldikçe denerim VirtualBox'u.

Yeni konular

Geri
Yukarı