Windows 11 Windows Store ve Update açılmıyor

MuCoder

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan 5 gün önce falan görev yöneticisine bakarken Windows teslim eniyileştirme diye bir şeyin internetimi sömürdüğünü gördüm. Bunun akabinde bende bunu kapatmanın yolunu aradım sonunda kapattım (Regedit'den dosvc diye bir dosyaya bir şey yapmıştım ama şu an o dosya gözükmüyor.). Şimdi de fark ettim ki ne Windows Store açılıyor ne de Windows Update. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Teslim iyileştirmeyi Windows Güncelleme ayarlarından kapatabiliyorsunuz. Muhtemelen kayıt defterinden alakasız bir değeri değiştirdiniz. Ufak bir arama sorgusuyla nasıl kapatıldığını bulabilirdiniz.

Teslim iyileştirmeyi Windows Güncelleme ayarlarından kapatabiliyorsunuz. Muhtemelen kayıt defterinden alakasız bir değeri değiştirdiniz. Ufak bir arama sorgusuyla nasıl kapatıldığını bulabilirdiniz.

Teslim iyileştirmeyi kapattım zaten onu kapattıktan sonra Windows Store ve Update bozuldu açılmıyor hiçbir şekilde.

Teslim iyileştirmeyi kapattım zaten onu kapattıktan sonra Windows Store ve Update bozuldu açılmıyor hiçbir şekilde.
Kayıt defterinde değiştirilmemesi gereken değerleri değiştiğiniz için böyle oldu. Sistem geri yükleme seçenekleri varsa geri yüklemeyi deneyin yoksa şu kodu CMD'yi yönetici olarak açarak bir deneyin belki faydası dokunur.

sfc /scannow

Geri
Yukarı