Windows 11 Worm ve Trojan nasıl temizlenir?

proesthuskara

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma macOS teması yükleyecektim ve dosyayı Kaspersky'a tarattım temiz çıktı ve içindeki setup dosyasını çıkarttım. Setup dosyasını VirusTotal'den tarattım ve 1 Trojan 1 de Worm çıktı. Aralarında Google'ın da olduğu 3 antivirüs sakıncalı buldu. Nasıl temizleyebilirim? Formattan başka yolu var mı? Kaspersky bulamadı çünkü. PC OEM key, format atabilirim de uğraştırır. Site: macOS Transformation Pack 5.0 | Theme My PC

Son düzenleme:
Bilgisayarıma macOS teması yükleyecektim ve dosyayı Kaspersky'a tarattım temiz çıktı ve içindeki setup dosyasını çıkarttım. Setup dosyasını VirusTotal'den tarattım ve 1 trojan 1 de worm çıktı. Aralarında Google'ın da olduğu 3 antivirüs sakıncalı buldu. Nasıl temizleyebilirim? Formattan başka yolu var mı? Kaspersky bulamadı çünkü. PC OEM key, format atabilirim de uğraştırır.

Virüs yoktur Kaspersky'e güvenebilirsiniz.

Bilgisayarıma macOS teması yükleyecektim ve dosyayı Kaspersky'a tarattım temiz çıktı ve içindeki setup dosyasını çıkarttım. Setup dosyasını VirusTotal'den tarattım ve 1 trojan 1 de worm çıktı. Aralarında Google'ın da olduğu 3 antivirüs sakıncalı buldu. Nasıl temizleyebilirim? Formattan başka yolu var mı? Kaspersky bulamadı çünkü. PC OEM key, format atabilirim de uğraştırır.

Hocam illaki bedava yüklerseniz virüs olacaktır ama asıl mesele güvenilir siteden mi indirdiniz. Güvenilir sitelerden indirdiyseniz hiçbir şey yoktur ayrıca Kaspersky doğru söyler virüs yoktur bence.

Bazı programların bazı dısyaları virüs olarak algılanabilir Kaspersky yok diyorsa yoktur korkma.

Bilgisayarıma macOS teması yükleyecektim ve dosyayı Kaspersky'a tarattım temiz çıktı ve içindeki setup dosyasını çıkarttım. Setup dosyasını VirusTotal'den tarattım ve 1 Trojan 1 de Worm çıktı. Aralarında Google'ın da olduğu 3 antivirüs sakıncalı buldu. Nasıl temizleyebilirim? Formattan başka yolu var mı? Kaspersky bulamadı çünkü. PC OEM key, format atabilirim de uğraştırır.
Malwarebytes'ın tam taraması ile tarayın, sonra silin.

Geri
Yukarı