Windows 11 yüklemeye değer mi?

Kesinlikle değer. Ben şuan Windows 11 kurdum ve oradan yazıyorum. Performans açısından arayüz açısından akıcılık açısından her şey harika. Windows 11 beta olmasına rağmen çok iyi ve çok akıcı. Abartmıyorum sizde deneyince göreceksiniz.

1623914336822.png

Bence 11 tam oturup hataları düzeltilene kadar indirmeyin, Technopat Windows 11 test videosunu izlediyseniz görmüşsünüzdür, Win 11 yayında ilk çöküşünü yaşadı :D şu an indirmeye değmez.
Kardeşim eğer sanal makinede çalıştırırsan zaten çöker. Kendi bilgisayarına format atarak kurarsan performansı görürsün.
Sanal Makineye kurarsan zaten kasar. Bu gün Windows 10'u da sanal makineye kursan o da çöker. Windows 11'i bilgisayarın kendisine kurmanızı öneririm. Eğer çekiniyorsanız Dual Boot olarak Windows 11'i kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kardeşim eğer sanal makinede çalıştırırsan zaten çöker. Kendi bilgisayarına format atarak kurarsan performansı görürsün.
Windows 11 henüz tam olarak çıkış yapmış değil. İndirmek saçma olur. Bir hata ile karşılaşırsa o zaman ne yapacak? Tekrar format atması gerekecek ve formatı arka arkaya yapmak zararlıdır, sürekli yapılmamalıdır.

Geri
Yukarı