Windows 11 yüklemeye değer mi?

Arkadaşın dediği doğru. G300s mouse kullanıyorsan Logitech'in Gaming Software'inde uyumluluk sorunu hatası veriyor. Onunda çözümü mevcut ben konu açmıştım onla ilgili yardımcı olurum aynı hata olursa.

Onun dışında ben de geçtim Windows 11'e yaşadığım problemler oldu evet. Valorant'ta TPM hatası almalar bazen saçma sapan görev çubuğunda problem yaşadığım oldu. Windows 10'a dönsem mi diye düşündüm ama vazgeçtim illaki güncellemelerle düzelecek sorunlar çünkü.
Şimdilik acele etme bence.
Hocam TPM Hatası ne yazık ki TPM fix yapınca oluyor. Onu da yeni aldığım pc de yaşamıyorum sorunu şu anda. Yani Windows 11 destekleyen sistemle o sorun da ortadan kalkıyor.

Hocam TPM hatası ne yazık ki TPM fix yapınca oluyor. Onu da yeni aldığım PC de yaşamıyorum sorunu şu anda. Yani Windows 11 destekleyen sistemle o sorun da ortadan kalkıyor.

Yok sistemim 3600X, B550 Gaming Plus, 2070 Super. BIOS'um falanda güncel TPM desteği de var. Gene verebiliyor o hatayı çok mühim bir hata değil araştırınca her şeyin çözümü var elbet. Ben sadece zamanında Windows 10'a geçtiğimde bunları yaşamamıştım izlenim olarak not aldım sadece.

Geç. Bütün donanımların gerekli özelliklere sahip.
Beklemenin manası yok.
İnternet sorunu yoksa temiz kurulum yap. İlla yükseltme yapacağım diyorsan önemli dosyaları buluta kaydet, öyle temiz kurulum yap.

Geri
Yukarı