Windows 11 yüklemeye değer mi?

Benim için değer, değiyor. Bugün Windows 10 yükledim sanki XP kullanıyorum gibi geldi 11’e geçtim hemen 😁 Baya sevdim ben 11’i. Bir sorun ile de karşılaşmadım. İlk zamanlar İngilizce olan yerler vardı. Bu gram sorun değil benim gözümde, sonra ki güncelleme de düzelttiler zaten. Şu an hiç bir sorunum yok, hiç de bir sorun yaşamadım bugüne kadar. Yaklaşık ilk çıktığında beri kullanıyorum.

Şahsen ilk günden itibaren sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyorum ve ana bilgisayarımda gündelik işlerimi yapıp oyun oynuyorum. Ben tavsiye ederim denemeni. Gerçekten güzel bir deneyim sunuyor. Görsel açıdan tatmin edici, performans olarak da gayet iyi durumda.

Benim için değer, değiyor. Bugün Windows 10 yükledim sanki XP kullanıyorum gibi geldi 11'e geçtim hemen 😁 bayağı sevdim ben 11'i. Bir sorun ile de karşılaşmadım. İlk zamanlar İngilizce olan yerler vardı. Bu gram sorun değil benim gözümde, sonra ki güncelleme de düzelttiler zaten. Şu an hiçbir sorunum yok, hiç de bir sorun yaşamadım bugüne kadar. Yaklaşık ilk çıktığında beri kullanıyorum.

Aynı şekilde ben de sorunsuz kullanıyorum çok ufak sorunlar var, oluşan sorunlar genellikle ertesi hafta düzeltiliyor. İnsanlar biraz fazla abartıyor bence. Uğraşamam diyorlarsa beta kanalını kullanabilirler. Şu an için beta ile geliştirici kanalı sürümleri aynı olsa da ilerleyen zamanlarda değişecektir.

Aynı şekilde ben de kullanıyorum çok ufak sorunlar var, oluşan sorunlar ertesi hafta düzeltiliyor. İnsanlar biraz fazla abartıyor bence. Uğraşamam diyorlarsa beta kanalını kullanabilirler. Şu an için beta ile geliştirici kanalı sürümleri aynı olsa da ilerleyen zamanlarda değişecektir.

Ben ilk güncellemeleri veren kanaldayım. Hiç bir tane sorun yaşamadım.

Çok hatası var indirdiğinize pişman olabilirsiniz. Herkes çok acele etti fakat çoğu kişi saçma buglar yüzünden geri Windows 10'a döndü. Kesinlikle tam sürüm beklenmeli.

Geri
Yukarı