Windows 11 Yükseltme ve TPM Hatasız ISO Dosyası

Windows 11 sızan ISO'sumu acaba? Kursam sıkıntı olur mu?

Windows 10 Setupu üzerine kurulmuş içinde Windows 11 var attığım makaleye bakarsanız anlarsınız. ISO'yu ben test ettim çalışıyor.
Hocam, verdiğiniz ISO'yu USB yazdırdım. Her şey yükleniyor, yeniden başlatınca yazısına basınca hata veriyor. Acaba yanlış sürümü mü seçiyorum?
Windows sürümünü seçtiniz mi?
Hocam bu ISO kurulum ekranının tüm dosyalarını değiştiriyor. Yani kurulum ekranı Windows 10 kurulum ekranı, kurulan dosyalar Windows 11 dosyaları.

Windows 10 setupu üzerine kurulmuş içinde Windows 11 var attığım makaleye bakarsanız anlarsınız. ISO'yu ben test ettim çalışıyor.

Windows sürümünü seçtiniz mi?

Hepsini denedim ama hepsinde hata verdi her şey sonuna kadar yükleniyor tm PC kendini yeniden başlatacağı zaman hata veriyor.

Konu güncellenmiştir. Adminler düzeltirse sevinirim.

Hocam R3 1200.

16 GB 3200MHz RAM.

GTX 1050 Ti Gaming X

480GB WD Blue SSD.

Bunlar ile performans kayıpları yaşamam söz konusu mu?

12 GB DDR3 GTX 1050 Ti i7-4790K sistemde kullanıyorum. Gayet stabil. Windows 10'dan daha bile iyi diyebilirim.

12 GB DDR3 GTX 1050 Ti i7-4790K sistemde kullanıyorum. Gayet stabil. Windows 10'dan daha bile iyi diyebilirim.

Hocam şu an buradaki attıgınız linkten indiriyorum ISO dosyasının içindeki setup var mı direk upgrade edebiliyor muyuz yoksa flashbellekten mi kurmamız gerekir?

Insider ile mi yoksa ISO dosyası ile mı kurmak daha mantıklı?

Son düzenleme:
Hocam şu an buradaki attıgınız linkten indiriyorum ISO dosyasının içindeki setup var mı direk upgrade edebiliyor muyuz yoksa flashbellekten mi kurmamız gerekir?

Insider ile mi yoksa ISO dosyası ile mı kurmak daha mantıklı?

Insider daha mantıklı ama hata alıyorsan yukarıda attığım konu ideal. USB Boot edip içindeki Setup'ı çalıştırıp direkt Update alabilirsin. Hiçbir şey silinmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı