Windows 11'de haberler kısmının renklerin bozulması

hades0

Femtopat
Daha fazla  
Ekran Görüntüsü (9).png

Resimde görüldüğü gibi renkte bozulmalar oluyor, Windows 11'le mi alakalı emin değilim böyle bir şey olmamıştı daha önce sadece bu haberler kısmında oluyor şimdilik. Renklerin kontrastı falan değişmeye başlıyor mouse üstüne getirince düzeliyor sonra tekrar bu hale geliyor.

Eki Görüntüle 1889441

Eki Görüntüle 1889445

Resimde görüldüğü gibi renkte bozulmalar oluyor, Windows 11'le mi alakalı emin değilim böyle bir şey olmamıştı daha önce sadece bu haberler kısmında oluyor şimdilik. Renklerin kontrastı falan değişmeye başlıyor mouse üstüne getirince düzeliyor sonra tekrar bu hale geliyor.

Eki Görüntüle 1889441
Onu kapattığında o bölgede sıkıntı yoksa windows kaynaklı diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1889445

Eki Görüntüle 1889441
İkinci foto yok?
Ek olarak Edge'i tamir ettirmeye ve ekran karti driverinizi silip tekrar kurmaya calisin

Eki Görüntüle 1889445

Eki Görüntüle 1889441

Hiç yaşamadım Ekran kartı sürümünüzle alakalı olabilir belki güncelleme kaynaklıda olabilir ekran kartı sürümünüzü değiştirin ya da son Windows güncellemesini kaldırın.

CTRL+Windows+Shift+b yapıp dener misin? Olmazsa ekran kartı driverı, edgewebview2 ya da Windows web Experience pack kaynaklı gözüküyor.

Youtube videosu açarmısın rastgele bir tane o bölgede yine aynı sorun var mı acaba?
Videolarda veya başka hiçbir şeyde bu sorunu yaşamadım sadece LoL için blitz diye bir uygulama indirmiştim ilk onda oldu uygulamadan kaynaklı olduğunu düşünüp umursamadım sonra haberler kısmında da olduğunu gördüm o an bi sıkıntı olduğunu farkettim .

Sürücü kaynaklıymış arkadaşlar sorunu hallettim Nvidia Studio 536.67 sürücüsünü kurdum sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı