Çözüldü Windows 11'de kulaklıktan ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

the boneless

Hectopat
İşletim sistemin Windows 11 ve uzun süredir kullanıyorum, ilk defa böyle bir sorun yaşıyorum. Bilgisayarın kendi hoparlöründen ses geliyor, kulaklığa geçince gelmiyor.

dsa.png

resim_2023-04-12_002452946.png

Çözüm
Kulaklıkta sorun yoksa Windows 11'de ses problemlerinin olduğunu biliyorum. Bilgisayarı tekrar başlatmayı, kulaklık değişmeyi veya kulaklığı başka bir cihaza takmayı deneyin. Olmuyorsa Windows 10'a geri dönüş yapın.
Kulaklıkta sorun yoksa Windows 11'de ses problemlerinin olduğunu biliyorum. Bilgisayarı tekrar başlatmayı, kulaklık değişmeyi veya kulaklığı başka bir cihaza takmayı deneyin. Olmuyorsa Windows 10'a geri dönüş yapın.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim ilk başta şuraya erişemiyordum;

ss.png

Sonra bilgisayarı kapat aç yaptım ve buradan hallettim.
Daha öncesinde 2-3 kere kapat aç yapmama rağmen olmamıştı fakat son denememde oldu nasıl olduğunu ben de anlamadım. Çözümüm bu anlatmadan konuyu bırakmak istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim ilk başta şuraya erişemiyordum;

Eki Görüntüle 1736819

Sonra bilgisayarı kapat aç yaptım ve buradan hallettim.
Daha öncesinde 2-3 kere kapat aç yapmama rağmen olmamıştı fakat son denememde oldu nasıl olduğunu ben de anlamadım. Çözümüm bu anlatmadan konuyu bırakmak istemedim.

Olur hocam öyle, elektronik cihazlar sonuçta bunlar, sağları solları belli olmuyor. Bir de çözüm olarak işaretler misiniz?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı