Windows 11'de Microsoft Defender tamamen nasıl kapatılır?

Programı açmadan önce gerçek zamanlı korumayı kapatın, açıp disable olan seçeneğe tıklayın programı kapatın. Ben her formatta kullanırım.

İlk önce Windows ayarlar kısmından devre dışı bırak. Görev yöneticisinden başlangıç programlar kısmından da devre dışı bırak; Daha sonra Regedit menüsünden; Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender yolunu izle, sağ kısma yeni DWORD32 32 Bit değeri oluştur ve adını "DisableAntiSpyware" yazıp değeri 1 yap. Bilgisayarına reset at.

İlk önce Windows ayarlar kısmından devre dışı bırak. Görev yöneticisinden başlangıç programlar kısmından da devre dışı bırak; Daha sonra Regedit menüsünden; Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender yolunu izle, sağ kısma yeni DWORD32 32 Bit değeri oluştur ve adını "DisableAntiSpyware" yazıp değeri 1 yap. Bilgisayarına reset at.
Bu yöntem artık işe yaramıyor diye biliyorum. Ben denedim 2 bilgisayarda, ikisinde de işe yaramadı. Attığım program tek çözüm gibi.

Bu yöntem artık işe yaramıyor diye biliyorum. Ben denedim 2 bilgisayarda, ikisinde de işe yaramadı. Attığım program tek çözüm gibi.

İşe yarıyor aslında. Mesajlarımızı aynı an da attık :) Bu işlemi senin program yapıyor :p İstersen kontrol edebilirsin Regedit yolunu izle bu ayar orada var. Ben program yollamak istemedim. Belki virüslü felan olabilir diye...

İşe yarıyor aslında. Mesajlarımızı aynı an da attık :) bu işlemi senin program yapıyor :p istersen kontrol edebilirsin regedit yolunu izle bu ayar orada var. Ben program yollamak istemedim. Belki virüslü falan olabilir diye...

Kapatsanız bile kalıntıları arka planda çalışmaya devam edecektir.

işe yaramadı.

Programı açmadan önce gerçek zamanlı korumayı kapatın, açıp disable olan seçeneğe tıklayın programı kapatın. Ben her formatta kullanırım.

Bunu denedim bakalım geri açılacak mı.

Geri
Yukarı